Deratizace Praha 8

Deratizace Praha 8 to v praxi nejčastěji znamená deratizace hlodavců. Jedná se tak především o likvidaci myší, potkanů a krys. Naše firma však poskytuje kompletní služby v oblasti DDD služeb - deratizace, dezinsekce, dezinfekce.

Na trh DDD služeb jsme vstoupil jako společnost KF TRANS s.r.o. již v roce 2005. Za tu dobu jsme získali mnoho zkušenosti s likvidací hlodavců, ale i s dezinfekcí a s dezinsekcí. Výjezdy za účelem deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace mravenců, deratizace vos, deratizace sršňů jsou u nás na denním pořádku již od založení naší firmy. Díky těmto zkušenostem si můžeme dovolit garantovat 100% úspěšnost našich služeb. Naše Deratizace Praha 8 jsou rychlé, bezpečné a v maxímální možné míře diskrétní.

Deratizace Praha 8 - proč si vybrat naši firmu?

  • Máme dlouholeté zkušenosti s deratizacemi Praha 8
  • Máme profesionální vybavení a zkušený personál 
  • Deratizace Praha 8 provádíme nejen rychle a bezpečně, ale i diskrétně
  • Rychlost - dojezd na místo deratizace Praha 8 vám garantujem do 120 minut
  • Odborné deratizace poskytujeme domácnostem i firmám
  • Kladné reference, které můžeme dodat na výžádání

Deratizace Praha 8 - kteří živočichové nás ohrožují nejvíce?

Praha 8 je jednou z nejvýtiženějších lokalit. Deratizace Praha 8 pro nás tedy není nic nového a danou lokalitu velmi dobře známe.Nejčastěji se deratizace týká potkanů, myší domácích, krys a dalších druhů, které v domácnostech a na pracovištích ohrožují nákazou. 

Deratizace Praha 8 - potkan

Deratizace Praha 8 se nejčastěji provádí proti potkanům. Deratizace potkanů se provádí v ideálním případě preventivně dvakrát do roka v rámci plošné deratizace a to nejen v Praze, ale i v jiných městech. Počet potkanů je potřeba snižovat, protože zde existuje riziko přenosu infekční nemoci jako je žloutenka, salmonelóza a některé parazity, např. svalovce. Pokud se bude potkan cítít ohrožen, tak útočí. Na deratizace Praha 8 si vždy objednejte profesionální firmu a nesnažte se o deratizaci na vlastní pěst. Po špatně provedené deratizaci, by si mohli potkani vypěstovat rezistenci.

Deratizace Praha 8 - myš domácí

Myš domácí je měří přibližně 7 - 10 cm, dobře šplhá, skáče a mnoho lidí překvapí, že o dobře plave. Sní úplně všechno, ale to neznamená, že by tento fakt nahrával k jeji likvidaci. Spíše naopak. Pokud má myš dostatek potravy, tak jí nic nenutí pohnout se z úkrytu. Její likvidace svépomocí se tím značně komplikuje a je třeba odborné deratizace myší tak, jako u větších druhů, jako jsou potkani a krysy.

Deratizace Praha 8  - krysa

Krysa byla v Praze a v celé České republice z velké části nahrazena potkany. Respektive jí potkani vytlačili a tudíž deratizace krys v Praze 8 již nejsou tak časté jako tomu bylo v minulých letech.

Deratizace Praha provádíme ve všech částech města

Deratizace Praha 1 - Deratizace Praha 2 - Deratizace Praha 3
Deratizace Praha 4 - Deratizace Praha 5 - Deratizace Praha 6
Deratizace Praha 7 - Deratizace Praha 8 - Deratizace Praha 9
Deratizace Praha 10

Deratizace Praha 8 jsou rychlé, bezpečné a diskrétní

Společnost KF TRANS s.r.o. vám nabízí na prosto kompletní služby od deratizace bytu až po deratizaci veřejných prostor. Vše vždy proběhne diskrétně, rychle a bezpečně. Jestli se objevil akutní problém, tak je pro vás k dispozici deratizace pohotovost. Ručíme, že cena deratizace je jedna z nejnižších na trhu. V poměru cena výkon si troufneme tvrdit, že lepší deratizace v Praze nejsou. Provádíme povinné prohlídky a revize HACCP klientům z potravinářství tak, jak nařizuje zákon o deratizaci.