Deratizace štěnic

Deratizace štěnic

Deratizace štěnic - nabídka naší firmy

Nechte si provést deratizace štěnic od naší firmy KF TRANS s.r.o.! Deratizace bytu a domu provedeme diskrétně a pokud to bude nutné, máme pro vás službu deratizace pohotovost. Jsme schopni dorazit do 2 hodin od vašeho zavolání. Cena deratizace není nikterak vysoká a za výsledek stoprocentně ručíme.

Společnost KF TRANS s.r.o. poskytuje veškeré služby v tomto oboru již od roku 2005. Uskutečňujeme deratizace Praha  a to i v oblasti Praha východ. Zrealizujeme povinné prohlídky a revize HACCP klientům z potravinářství, jak nařizuje zákon o deratizaci.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Kromě deratizace štěnic provádíme také deratizace hmyzu jako např. deratizace mravenců, deratizace blech, deratizace švábů, deratizace vos, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much.

Naše firma KF TRANS s.r.o. provádí také deratizace hlodavců, deratizace myšíderatizace potkanů a deratizace krys. Neváhejte se na nás obrátit, máme bohaté zkušenosti v oboru deratizace štěnic.

Deratizace štěnic - výhody spolupráce s KF TRANS s.r.o

 • Nečekáte - dojedeme na místo deratizace do 2 hodin od zavolání i mimo rámec deratizace Praha
 • Letité zkušeností v oboru deratizace štěnic
 • Provedení deratizace štěnic poskytujeme domácnostem i firmám
 • Máme zaručené výsledky po provedení deratizace štěnice a příznivé ceny
 • Disponujeme moderním vybavením na deratizace štěnic
 • Naši pracovníci jsou školení odborníci k provádění deratizace štěnic
 • Reference z deratizace štěnic dodáme k nahlédnutí
 • Deratizace štěnice od naší firmy je rychlá, bezpečná a diskrétní

Deratizace štěnic - víte o štěnicích vše?

Štěnice je parazit velký 4 až 8 mm. Saje krev člověka nebo domácích zvířat a způsobuje různé vyrážky. Štípance od štěnice jsou svědivé a bolestivé. Při provádění deratizace štěnice je nacházíme ponejvíce v blízkosti postele hostitele. Jestliže máte podezření na štěnice deratizace je jediným zaručeným prostředkem ochrany vašeho zdraví.

Deratizace štěnic - neznamená to, že máte doma špínu

Štěnice jsou světloplaché, takže nemusíte spatřit pouze živý hmyz. Štěnice se schovávají pod matracemi, za obrazy, pod koberci, za skříněmi, na spodních stranách nábytku apod. Zanechávají po sobě výkaly v podobě skvrn od nestrávené krve. Postel je nejčastější místo, kde najdeme štěnice. Deratizace je pak nezbytná. Za nutnost deratizace štěnic se nemusíte stydět. Neznamená to, že byste měli doma špínu. Štěnice si prostě vyhledají člověka podobnými cestičkami jako mravenci.

Štěnice se dnes vyskytují čím dál častěji. Deratizace štěnic je velmi obtížná a je zapotřebí několika zásahů. Jednorázová deratizace obvykle není tak účinná protože nemůže postihnout celý vývojový stupeň štěnice. Deratizace štěnic od profesionálů je jediné nejspolehlivější řešení, jak štěnice účinně zlikvidovat.

Deratizace štěnic - 100% záruky na výsledek

Akutní deratizace štěnic se musí uskutečnit několikrát za sebou v určitém časovém intervalu. Při nedodržení správného počtu zásahů se může výskyt štěnic opakovat. Po třetím zásahu našich pracovníků vám dáme 100% záruky na výsledek deratizace štěnic. Pokud tedy i po třetím ošetření u vás zůstaly štěnice deratizace jde na náš účet. Za výsledek deratizace štěnic ručíme.

Deratizace štěnic - kde uskutečňujeme deratizace štěnic nejčastěji?

Deratizace štěnic provádíme v hotelech, ubytovnách, dopravních prostředcích, zdravotnických zařízeních, ve veřejných budovách, také v bytech a rodinných domech. Naše firma KF TRANS s.r.o. má také službu deratizace štěnic po zemřelých. Rozhodněte se pro deratizace štěnic od nás a my vám vyhubíme štěnice se stoprocentní zárukou!

Deratizace štěnic - máme profesionální přístup a dokážeme vám poradit

 • Klademe důraz na hygienické předpisy a normy
 • Eliminujeme nebezpečí vzniku rezistence
 • Při provedení deratizace štěnice spolupracujeme se zákazníkem. Informujeme ho a dbáme na jeho zdraví
 • Štěnice nelikvidujte svépomocí, nerozmačkávejte je. Obraťte se na naše odborníky, kteří provedou deratizace štěnic bezpečně!

 

Deratizace štěnic - nejčastěji kladené dotazy (FAQ)

Co nesnáší štěnice?

Na hubení štěnic se používají speciální dýmovnice nebo aerosol, nejčastěji se však aplikuje roztok vody s volně nedostupnými biocidními látkami.

Jak připravit byt na hubení štěnic?

Dobré je provzdušnit okolí lůžek, technik, který Vám bude postřik provádět, bude totiž postele otáčet. Lůžkoviny vyprat na 60°C, zabijí se tím štěnice a vajíčka nacházející se v nich. Vhodné je taky v okolí postele vysát a vytřít podlahu, mezi první a druhou aplikací postřiku totiž tato místa uklízet nesmíte.

Jak se poznají štěnice v bytě?

Většinou najdete přímo živého jedince lezoucího po posteli, případně naleznete na těle kousance. Štěnice se také při růstu svlékají z kůže a zanechávají v posteli nebo jejím okolí tzv. svlečky. Dalším ukazatelem může být trus štěnic – malé černé tečky, většinou se nacházejí v konstrukci postele..

Jak vypadá kousnutí od štěnice?

Ne každý má reakci na kousnutí od štěnic, pokud ano, často vypadají jako do červena zbarvené fleky s tmavými tečkami uprostřed, zpravidla se jich vyskytuje víc v jedné řadě. Nejčastější místa výskytu kousnutí jsou končetiny, trup a krk.

Jak vypadá štěnice domácí?

Jsou velké 3-8mm, mají oválné tělo, ploché tělo hnědé barvy, poté co nasají krev spíše do červena. Čerstvě vylíhnutá mláďata jsou cca 1mm velká a jsou bílá, spíše průhledná.

Jak dlouho trvá likvidace štěnic?

Jsou za potřebí tři zásahy, jeden trvá kolem 40 minut a po každém zásahu se musí 14 dnů počkat do dalšího, z čehož vyplívá, že celková likvidace trvá 6 týdnů.

Jak se likvidují štěnice?

Zpravidla postřikem. Ten se však dá zkombinovat v určitých případech i s aerosolem nebo insekticidní dýmovnicí. Při běžném výskytu si ale se štěnicemi poradí samotný postřik. Je však potřeba, aby byl kvalitní, nic z volně dostupných chemikálií není na úplné vyhubení štěnic dostatečně silné.

Co dělat po deratizaci štěnic?

Po do dobu 8 hodin se nepohybovat v ošetřených prostorech, po této době se musí daný prostor minimálně 30 minut vyvětrat. Není dobré vytírat a vysávat kolem postelí 14 dnů po aplikaci postřiku. Je lepší nadále přespávat v místnosti s výskytem, kvůli možnému rozšíření štěnic.

Jak často kouše štěnice?

Průměrné štěnici může trvat i rok než vyhladoví, pokud má přístup k člověku, tak vás dokáže pokousat i 2x týdně.

V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.