Deratizace štěnic

Deratizace štěnic

Deratizace štěnic - nabídka naší firmy

Nechte si provést deratizace štěnic od naší firmy KF TRANS s.r.o.! Deratizace bytu a domu provedeme diskrétně a pokud to bude nutné, máme pro vás službu deratizace pohotovost. Jsme schopni dorazit do 2 hodin od vašeho zavolání. Cena deratizace není nikterak vysoká a za výsledek stoprocentně ručíme.

Společnost KF TRANS s.r.o. poskytuje veškeré služby v tomto oboru již od roku 2005. Uskutečňujeme deratizace Praha  a to i v oblasti Praha východ. Zrealizujeme povinné prohlídky a revize HACCP klientům z potravinářství, jak nařizuje zákon o deratizaci.

Kromě deratizace štěnic provádíme také deratizace hmyzu jako např. deratizace mravenců, deratizace blech, deratizace švábů, deratizace vos, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much.

Naše firma KF TRANS s.r.o. provádí také deratizace hlodavců, deratizace myšíderatizace potkanů a deratizace krys. Neváhejte se na nás obrátit, máme bohaté zkušenosti v oboru deratizace štěnic.

Deratizace štěnic - výhody spolupráce s KF TRANS s.r.o

 • Nečekáte - dojedeme na místo deratizace do 2 hodin od zavolání i mimo rámec deratizace Praha
 • Letité zkušeností v oboru deratizace štěnic
 • Provedení deratizace štěnic poskytujeme domácnostem i firmám
 • Máme zaručené výsledky po provedení deratizace štěnice a příznivé ceny
 • Disponujeme moderním vybavením na deratizace štěnic
 • Naši pracovníci jsou školení odborníci k provádění deratizace štěnic
 • Reference z deratizace štěnic dodáme k nahlédnutí
 • Deratizace štěnice od naší firmy je rychlá, bezpečná a diskrétní

Deratizace štěnic - víte o štěnicích vše?

Štěnice je parazit velký 4 až 8 mm. Saje krev člověka nebo domácích zvířat a způsobuje různé vyrážky. Štípance od štěnice jsou svědivé a bolestivé. Při provádění deratizace štěnice je nacházíme ponejvíce v blízkosti postele hostitele. Jestliže máte podezření na štěnice deratizace je jediným zaručeným prostředkem ochrany vašeho zdraví.

Deratizace štěnic - neznamená to, že máte doma špínu

Štěnice jsou světloplaché, takže nemusíte spatřit pouze živý hmyz. Štěnice se schovávají pod matracemi, za obrazy, pod koberci, za skříněmi, na spodních stranách nábytku apod. Zanechávají po sobě výkaly v podobě skvrn od nestrávené krve. Postel je nejčastější místo, kde najdeme štěnice. Deratizace je pak nezbytná. Za nutnost deratizace štěnic se nemusíte stydět. Neznamená to, že byste měli doma špínu. Štěnice si prostě vyhledají člověka podobnými cestičkami jako mravenci.

Štěnice se dnes vyskytují čím dál častěji. Deratizace štěnic je velmi obtížná a je zapotřebí několika zásahů. Jednorázová deratizace obvykle není tak účinná protože nemůže postihnout celý vývojový stupeň štěnice. Deratizace štěnic od profesionálů je jediné nejspolehlivější řešení, jak štěnice účinně zlikvidovat.

Deratizace štěnic - 100% záruky na výsledek

Akutní deratizace štěnic se musí uskutečnit několikrát za sebou v určitém časovém intervalu. Při nedodržení správného počtu zásahů se může výskyt štěnic opakovat. Po třetím zásahu našich pracovníků vám dáme 100% záruky na výsledek deratizace štěnic. Pokud tedy i po třetím ošetření u vás zůstaly štěnice deratizace jde na náš účet. Za výsledek deratizace štěnic ručíme.

Deratizace štěnic - kde uskutečňujeme deratizace štěnic nejčastěji?

Deratizace štěnic provádíme v hotelech, ubytovnách, dopravních prostředcích, zdravotnických zařízeních, ve veřejných budovách, také v bytech a rodinných domech. Naše firma KF TRANS s.r.o. má také službu deratizace štěnic po zemřelých. Rozhodněte se pro deratizace štěnic od nás a my vám vyhubíme štěnice se stoprocentní zárukou!

Deratizace štěnic - máme profesionální přístup a dokážeme vám poradit

 • Klademe důraz na hygienické předpisy a normy
 • Eliminujeme nebezpečí vzniku rezistence
 • Při provedení deratizace štěnice spolupracujeme se zákazníkem. Informujeme ho a dbáme na jeho zdraví
 • Štěnice nelikvidujte svépomocí, nerozmačkávejte je. Obraťte se na naše odborníky, kteří provedou deratizace štěnic bezpečně!

 

V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.