Deratizace vos

Deratizace vos

Deratizace vos - co naše firma nabízí

Deratizace vos od firmy KF TRANS s.r.o. vám pomůže od nebezpečí útoku vos na vás i váš majetek. Dobrá cena deratizace a úspěšná likvidace, to jsou služby naší firmy. Jsme nachystaní dorazit na místo deratizace vos do 2 hodin od vašeho zavolání. K tomu slouží naše služba deratizace pohotovost.

Kromě deratizace vos uskutečňujeme také další deratizace hmyzu jako např. deratizace mravenců, deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much. Spolehněte se na nás, na deratizace vos jsme dobře vybavení.

Firma KF TRANS s.r.o. provádí také deratizace hlodavců, deratizace myší, deratizace potkanů a deratizace krys. Deratizace bytu či deratizace domu provedeme profesionálně, k čemuž patří i diskrétnost.

Provádíme deratizace Praha 1 - 10 a také v oblasti Praha východ. Máme pověření provádět povinné prohlídky a revize HACCP klientům z potravinářství, jak nařizuje zákon o deratizaci. Firma KF TRANS s.r.o. poskytuje veškeré služby nejen v oboru deratizace Praha již od roku 2005.

Deratizace vos - proč právě s naší firmou?

  • Na místo deratizace vos přijedeme do 2 hodin od zavolání
  • Naše zkušenosti jsou od roku 2005 opravdu bohaté a zaručují kvalitu deratizace vos
  • Provedení deratizace vos poskytujeme jednotlivcům i firmám
  • Naši pracovníci jsou odborníci na slovo vzatí a na deratizace vos jsou náležitě vybaveni
  • Reference z deratizace vos dodáme k nahlédnutí
  • Na deratizace vos dáme stoprocentní záruku. Akutní deratizace je třeba provést vícekrát po sobě a to v určitých časových intervalech. Pokud bychom nedodrželi správný počet aplikací, vosy se objeví znovu. Po třetím zásahu deratizace vos můžeme dát stoprocentní záruku na jejich úplné vyhubení.

Deratizace vos - podstatné informace o vosách

Deratizace vos důrazně doporučujeme nepodnikat svépomocí. Vosa obecná je jedovatý hmyz z čeledi sršňovitých, se žlutými a černými pruhy na zadečku. Měří 1,2 - 1,5 cm, královny jsou o dost větší. Vosy se živí hlavně nektarem. Vosí kolonie čítá až 2000 jedinců. Oplodněná královna na jaře vylétá a hledá místo pro založení nové kolonie. Když ho najde, započne se stavbou buněk a do nich klade vajíčka.

Deratizace vos je nebezpečná

Deratizace vos je vážně práce pro profesionály. Nebezpečí bodnutí je vysoké, zvlášť pokud vosy mají pocit ohrožení, např. zachytí se v tkanině, ve vlasech, jsou přitlačeny některou částí těla nebo podrážděné máváním rukou. Na rozdíl od včely vás vosa může bodnout opakovaně, bodnutí jsou bolestivá a pro citlivé osoby velmi nebezpečná. Vosí jed z žihadla může vést k alergickému šoku až smrti.

Deratizace vos chrání nejen vaše zdraví, chrání také váš majetek! Vosy poškozují izolace budov. Vosy sídlí pod střechou, mezi fasádou a zateplením a ve štítech budov, na půdě nebo v dutinách stromů. Hnízda mohou být různě velká - od velikosti pěsti až po velikost lidské hlavy. Pokud se vosy cítí v ohrožení, např. v blízkosti hnízda, jsou velmi nebezpeční.

Deratizace vos - kde ji uskutečňujeme?

Deratizace vos probíhá nejčastěji v rodinných domech, chatách a chalupách. Vosy se však mohou objevit i na půdách obytných domů. Zavolejte na provedení deratizace vos naši firmu KF TRANS s.r.o. Hlavně se nesnažte o deratizace vos vlastními silami!

Deratizace vos - nechte si poradit od profesionálů

Deratizace vos se musí dělat v noci. V té době je většina hmyzu v klidu uvnitř hnízda. V žádném případě na vosy nestříkejte postřik s tím, že pak mezeru zaplníte například izolační pěnou. Vosy se výplní prokoušou a dostanou se ven. Hubení vos rozhodně není možné uskutečňovat během dne nebo bez ochranných pomůcek a speciálních přípravků. Deratizace vos je práce pro skutečné odborníky.

Naše firma KF TRANS s.r.o. také kontroluje a čistí prostory po provedení deratizace vos. Navrhneme vám nejvhodnější způsob a kombinaci insekticidů a dodáme a nainstalujeme návnady a lapače vos. Provedeme deratizace vos pomocí speciálních přípravků a odborných postupů tak, aby bylo jejich vyhubení úplné a definitivní.

V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.