Cena deratizace

Ceník deratizace - tabulka

HUBENÍ HMYZU
štěnic od 1600
švábů, rusů od 1100
blech od 1400
octomilek od 1100
vos od 1300
sršňů od 1300
mravenců od 1100
much od 1100
   
DOPRAVNÉ:
po Praze v zakázce nad 2000Kč zdarma
po Praze v zakázce do 2000Kč 700
mimo Prahu v obou směrech 7 Kč/km
na doplnění deratizace, úklid uhynulých kusů 700
2. a 3. kontrola každá 700
   
DERATIZACE: Kč/stanice
potkani - 1 plastová stanice uzamykatelná 480
myši - 1 plastová stanice uzamykatelná 280
   

Dezinfekce

od 1600

Pro nacenění našich služeb volejte 606 268 268.

Cena deratizace - co všechno KF TRANS s.r.o. poskytuje za služby?

Naše společnost KF TRANS s.r.o., založená již od roku 2005, poskytuje veškeré služby v oboru deratizace. Provádíme deratizace hlodavců jako jsou deratizace myší, deratizace potkanů  nebo deratizace krys. Cena deratizace je velmi příznivá.

Uskutečňujeme také deratizace hmyzu, například deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace mravenců, deratizace vos, deratizace sršňů, deratizace molů a deratizace much. Deratizace hmyzu by měla být správněji nazvaná dezinsekce. Ceny deratizace jsou kalkulovány individuálně.

Firma KF TRANS s.r.o. vám zajistí službu deratizace bytu či deratizace domu diskrétně a v případě akutní potřeby poskytujeme službu deratizace pohotovost. Ceník deratizace je stanoven dle náročnosti. Oblasti, kde provádíme deratizace Praha 1 - 10 a také Praha východ. Uskutečňujeme také povinné prohlídky a revize HACCP klientům z potravinářství (nejčastěji v oblasti deratizace Praha), jak nařizuje zákon o deratizaci.

Cena deratizace - jak je tvořena

Níže naleznete nabídkové balíčky na provedení deratizace cenik jednotlivých balíčků ale lze upravit v závislosti na jejich kombinaci dle potřeby. Pokud jde tedy o konkrétní částku, kterou zaplatíte za provedení deratizace cena je tvořena vždy dle reálné situace.

To znamená, že provedeme-li na určitém místě deratizace ceník je orientační a cenu počítáme podle skutečného počtu instalovaných stanic a lapačů, množství použité návnady nebo postřiků, potřeby opakování zásahu a akutnosti, s jakou musíme situaci vyřešit. Všechny ceníky deratizace jsou pak přizpůsobeny konkrétní situaci a náročnosti deratizace.

Cena deratizace - nejnebezpečnější škůdci

Obecně lze říct, že v našich podmínkách je deratizace zaměřena především proti potkanům a myším domácím. Zejména potkani jsou opravdu nebezpeční protože dokáží útočit na člověka. Oba druhy přenášejí závažná infekční onemocnění. Naše cena deratizace je nízká a výsledek stoprocentní!

Člověk může být ohrožen ale i jinými druhy škůdců. Například sršni a vosy mohou být některým lidem smrtelně nebezpeční. Jejich bodnutí je pro někoho opravdu jízdenkou do nemocnice. Žádná cena deratizace není tak vysoká, jak důležité je vaše zdraví!

Cena deratizace - doporučujeme

  • Dbejte na prevenci! Preventivní deratizace by se měla provádět 2x ročně. Prevence je vždy jednodušší. U prevence je cena deratizace levnější než u řešení akutního stavu.
  • Ceník deratizace je příznivý pro domácnosti i firmy

Cena deratizace - výhody

Plastové stanice pro umístění návnady na hlodavce se stávají majetkem zákazníka, cena deratizace je tak později levnější. Vydrží i několik let, zákazník hradí pouze návnadu. Každý klient dostane po úvodní prohlídce konkrétní nabídku ušitou na míru provozovny. Ceníky deratizace jsou šité na míru pro každý konkrétní případ.