Deratizace pohotovost

Deratizace pohotovost

Naše firma KF TRANS s.r.o. poskytuje veškeré služby v oboru deratizace. Společnost KF TRANS s.r.o. vám v případě potřeby zajistí také službu deratizace pohotovost. Jsme schopni při akutní potřebě dojet na místo do 2 hodin od vašeho zavolání. 

Naše společnost KF TRANS s.r.o. byla založena v roce 2005 a provádí deratizace myší, deratizace potkanů, deratizace krys, zkrátka jakékoli deratizace hlodavců. Deratizace bytu nebo deratizace domu provádíme s maximální pečlivostí a diskrétně.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Uskutečňujeme také deratizace hmyzu jako jsou deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace mravenců, deratizace vos, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much. Deratizace hmyzu se správně nazývá dezinsekce.

Budete mile překvapeni, protože cena deratizace je velmi nízká a výsledek stoprocentní. Oblasti, kde provádíme deratizace Praha včetně deratizace Praha. Provádíme také povinné prohlídky a revize HACCP klientům z potravinářství, jak nařizuje zákon o deratizaci.

Deratizace pohotovost - kdy ji zvolit

Službu deratizace pohotovost neváhejte zvolit vždy, když jste nějakým škůdcem ohroženi. Je jedno, zda to je hejno potkanů nebo jen jedna myš. Jestli jste objevili blechy nebo štěnice, či zda se ve vaší blízkosti uhnízdili sršni. Každý člověk nevítané živočichy jinak snáší a akutní nebezpečí hodnotí jinak. Každopádně volejte službu deratizace pohotovost v případě, že máte doma malé děti nebo starší osoby! Jde bezprostředně o jejich zdraví.

Deratizace pohotovost - proč si vybrat naší společnost

 • Službu deratizace pohotovost poskytujeme domácnostem i firmám
 • Naši pracovníci jsou zkušení odborníci a mají speciální prostředky na všechny druhy deratizace
 • Na zavolání služby deratizace pohotovost nečekáte dlouho - dorazíme do 2 hodin od zavolání
 • Dlouholetá praxe, moderní postupy a profesionální tým - to je KF TRANS s.r.o.
 • Reference na provedení deratizace naší firmou k dodání
 • Stoprocentní záruka na úspěšnost služby deratizace pohotovost

Odborníci firmy KF TRANS s.r.o. znají situace, kdy je potřeba deratizace, velmi dobře. Spolehlivě vyberou nejlepší postup a prostředky. Deratizace pohotovost od naší firmy KF TRANS s.r.o. je rychlá, bezpečná a diskrétní.

Deratizace pohotovost - co to je deratizace a proč s ní neváhat

Deratizace pohotovost je služba, při níž se akutně likvidují nežádoucí hlodavci přenášející infekční choroby, ohrožující lidské zdraví a ničící majetek.  Poskytujeme veškeré druhy deratizace - od akutního pohotovostního zásahu až po prevenci a monitoring.

Deratizace pohotovost - identifikujeme škůdce

Při potřebě deratizace pohotovost pracovníci firmy KF TRANS s.r.o. především určí o jakého škůdce se jedná. Poté zvolí správný postup jeho likvidace. Při provádění deratizace  se většinou setkáváme s potkany nebo myší domácí. Potkani jsou opravdu velmi nebezpeční. Přenášejí infekci žloutenky, salmonelózy a parazity svalovce. Umí vyskočit velmi vysoko a zakousnout se. Nikdy se nesnažte vyřešit nebezpečnou situaci s potkanem svépomocí. Volejte okamžitě naši firmu KF TRANS s.r.o. a služba deratizace pohotovost je za chvíli u vás.

Dalším útočným škůdcem je sršeň. Sršeň má velká kusadla a žihadlo a dokáže vystříknout svůj jed až na vzdálenost 40 cm. V případě zasažení očí to může být velmi nebezpečné. Varujeme před likvidací sršňů na vlastní pěst. Jejich jed má na některé osoby neurotoxické účinky. Mohou bodnout opakovaně, bodnutí jsou velmi bolestivá a pro citlivé osoby nebezpečná. Objednání služby deratizace pohotovost je zde naprosto na místě.

Deratizace pohotovost a deratizace - kde jsou tyto služby nejčastěji poskytovány?

 • deratizace pohotovost v panelových nebo cihlových činžovních domech
 • deratizace pohotovost v rodinných domech
 • deratizace pohotovost v hotelech a dalších ubytovacích zařízeních
 • deratizace pohotovost ve sklepních prostorách, garážích, technických místnostech a dalších podzemních prostorech
 • deratizace pohotovost v restauračních provozech, prodejnách, výrobnách a ostatních potravinářských provozech

 

V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.