O nás

Základy společnosti byly položeny v roce 2000 jakožto firmy, která se specializovala na stěhování, autodopravu a vyklízení. V roce 2005 transformací původního subjektu vznikla společnost KF-trans spol. s r.o. V následujících letech, na základě poptávky našich klientů, jsme rozšířili portfolio nabízených služeb o služby v oblasti speciální ochranné dezinfekce, dezinsekce a deratizace. Za dobu své existence se naše společnost stala spolehlivým partnerem nejen v oblasti speciálních DDD služeb, stěhování a autodopravy, ale i v segmentu podpůrných služeb – vyklízení, skladování a manipulace s těžkými břemeny. Naši klienti mají u nás garanci stabilní společnosti, kvalitního technického a personálního vybavení i nadstandardního přístupu s ohledem na maximální přínos pro klienta. Cílem společnosti je poskytovat kvalitní služby, založené na osobním přístupu při komplexním řešení daného problému.

oblast podnikání:

  • speciální ochranná dezinfekce, dezinsekce a deratizace bez použití toxických nebo vysoce toxických chemických látek a chemických přípravků s výjimkou speciální ochranné dezinfekce prováděné zdravotnickým zařízením v jeho objektech, speciální ochranné dezinfekce, dezinsekce a deratizace v potravinářských a zemědělských provozech a odborných činností na úseku rostlinářské péče
  • silniční motorová doprava nákladní
  • skladování zboží a manipulace s nákladem
  • balící činnosti

struktura klientů:

fyzické osoby, klienti z řad malých a středních společností, státní správa

odpovědnost:

Společnost KF-trans ručí za kvalitu odvedené práce nejen odbornou a profesionální prací svých zaměstnanců, ale i pojistkou odpovědnosti za způsobené škody svou činností do výše … mil Kč.

Naše společnost chce být pro své klienty spolehlivým partnerem, který zajistí splnění jejich představ a požadavků. Na splnění daných cílů využíváme nejen svých 16-ti letých zkušeností, ale snažíme se předvídat možná rizika a komplikace a proaktivním přístupem ke klientovi alternativně řešíme jeho požadavky.

Za samozřejmý považujeme odpovědný přístup k zaměstnancům. Součástí péče o zaměstnance je jejich pravidelné vzdělávání v oboru, školení bezpečnosti práce a zajištění kvalitních ochranných pomůcek pro výkon práce v rizikovém prostředí. Vítáme veškeré náměty na zlepšení naší činnosti a hodnocení kvality odvedené práce. Jejich objektivní vyhodnocení umožňuje průběžně zdokonalovat poskytování našich služeb.

Závěrem bychom Vás rádi informovali o vstřícném postoji k ochraně životního prostředí. Veškeré odpadní produkty, které vzniknou v souvislosti s naší činností, ekologicky likvidujeme či předáváme k recyklaci.

Za společnost KF-trans:
Michal Fialek
Ing. Pavel Kačán 

Náš team

Michal Fialek

Deratizátor Fialek

jednatel
Tel: +420 606 268 268
E-mail:  michal.fialek@kf-trans.cz

Ing. Pavel Kačán

Deratizátor Kačán

obchodní ředitel

E-mail: pavel.kacan@kf-trans.cz 

Jiří Dusil

Deratizátor Dusil

hlavní technik

E-mail: info@kf-trans.cz