Deratizace krys

deratizace krys

Naše společnost KF TRANS s.r.o. je specialistou na deratizace, dezinsekce a dezinfekce. V rámci deratizace poskytujeme také službu deratizace krys. Provádíme i deratizace potkanů, deratizace myší a obecně deratizace hlodavců. Společnost KF TRANS s.r.o. pracuje v oboru deratizace již od roku 2005.

Deratizace krys od firmy KF TRANS s.r.o. je určitě nejspolehlivějším řešením problémů s těmito hlodavci. Deratizace krys od naší společnosti ochrání vaše zdraví a eliminuje škody na majetku. Naši lidé jsou odborníci s dlouholetými zkušenostmi a zodpovědně rozhodnou o nejvhodnějším postupu. Uskutečňujeme také povinné prohlídky a revize HACCP klientům z potravinářství, jak nařizuje zákon o deratizaci.

Provádíme deratizace Praha 1 - 10 a také v oblasti Praha východ. Praha sice nepatří mezi nejvíce ohrožená místa, přesto je nutné provádět deratizace krys s velkou opatrností vzhledem k dětem a chovaným domácím mazlíčkům.

Kromě deratizace krys Praha společnost KF TRANS s.r.o. provádí také deratizace hmyzu jako jsou deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace mravenců, deratizace vos, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Deratizace krys - proč deratizovat s firmou KF TRANS s.r.o.?

 • V provádění deratizace krys máme dlouholeté zkušenosti
 • Zajistíme deratizace bytu či deratizace domu diskrétně a s profesionálním přístupem našich lidí
 • Deratizace krys zajišťujeme pro domácnosti i firmy
 • Máte u nás stoprocentní záruku úspěšnosti po provedení třech zásahů deratizace krys
 • Disponujeme moderním vybavením a postupy při provádění deratizace krys
 • Reference na naši firmu z předchozí deratizace krys vám rádi poskytneme
 • V případě akutní nutnosti je zde pro vás naše služba deratizace pohotovost - dorazíme do 2 hodin od vašeho zavolání
 • Naše cena deratizace je nízká

Deratizace krys - jak poznáme krysu a proč je deratizace nutná?

Deratizace krys je likvidace krys prováděná za účelem ochrany lidského zdraví a majetku. Krysa se v hl. městě Praha vyskytuje poměrně vzácně. Poznáte ji podle dlouhého ocasu a poměrně velkých uší. Má ráda sucho a sídlí ponejvíce ve vyšších patrech hospodářských budov. Krysa u nás dříve byla zdrojem morové nákazy. Dnes krysy z hl. města Prahy hodně vytlačili potkani. Přesto se může stát, že se zejména v blízkosti zemědělských provozů objeví. Svěřte provedení deratizace krys do našich rukou.

Naši pracovníci znají tuto problematiku velmi dobře a jsou na deratizace krys vyzbrojeni speciálními prostředky. Obraťte se na naši firmu pro zaručený výsledek. Deratizace krys poskytujeme od akutního zásahu až po monitoring a prevenci. Zavolejte nám a naše firma KF TRANS s.r.o., provede deratizace krys opravdu s maximální péčí.

Deratizace krys - místa, kde ji děláme nejčastěji

 • Deratizace krys v zemědělských provozech
 • Deratizace krys v podzemních prostorech, např. garážích nebo technických místnostech
 • Deratizace krys ve sklepních prostorech domů
 • Deratizace krys v ubytovacích zařízeních
 • Deratizace krys v restauracích, prodejnách, výrobnách a dalších potravinářských provozech

Deratizace krys - jakým způsobem ji děláme

Deratizace krys se provádí kladením nástrah, které se uloží do tzv. staniček. Staničky existují papírové nebo plastové, odolávající vlhku. Rozhodně doporučujeme plastové. Tyto staničky máme v různých velikostech. Správně provedená deratizace krys odhalí také jejich přístupové cesty a tím zamezí dalším návštěvám.

Deratizace krys - ovšem budete informování

Nástrahy při provádění deratizace krys klademe na vybraná místa, předem schválená zákazníkem. Plastové stanice pevně přiděláme k podkladu a uzamkneme. Deratizace krys nesmí ohrozit děti a domácí zvířata. Deratizace krys provádíme včetně doplňování návnady a odstranění těch uhynulých. Průběh deratizace krys vždy konzultujeme se zákazníkem.

Deratizace krys - důrazné doporučení

Nedoporučujeme provádět deratizace krys vlastními silami a to z těchto důvodů:

 • Může vzniknout nebezpečí útoku a následné nákazy
 • Můžete podpořit vytvoření rezistence, čímž komplikujete pozdější práci odborníka. Na první pohled se zdá, že po prvním zásahu jste byli úspěšní ale po čase se krysy objeví znovu a deratizace již není tak jednoduchá
 • Vystavujete nebezpečí otravy sebe i svá domácí zvířata

Dbejte na předcházení problémům provedením preventivní deratizace krys! Preventivní deratizace krys by se měla uskutečňovat 2x za rok. Prevence deratizace krys je opravdu velmi důležitá. Akutní deratizace krys je třeba provést 3x za sebou v určitém časovém intervalu. Doporučujeme dodržet tento postup, aby se krysy nevrátily.

V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.