Deratizace bytu a domu

Deratizace bytu

Naše firma poskytuje veškeré služby v oboru deratizace bytu nebo deratizace domu. Jsme společnost KF TRANS s.r.o. založená v roce 2005 a provádíme deratizace myší, deratizace potkanů, deratizace krys, zkrátka jakékoli deratizace hlodavců. Uskutečňujeme také deratizace hmyzu jako jsou deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace mravenců, deratizace vos, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much. Deratizace hmyzu se správně nazývá dezinsekce.

Společnost KF TRANS s.r.o. vám zajistí službu deratizace bytu nebo deratizace domu diskrétně a v případě potřeby poskytujeme službu deratizace pohotovost. Budete s námi spokojeni, protože cena deratizace je velmi příznivá a výsledek zaručený. Oblasti, kde provádíme deratizace Praha 1 - 10 a také Praha východ. Nejen v oblasti deratizace Praha děláme též povinné prohlídky a revize HACCP klientům z potravinářství, jak nařizuje zákon o deratizaci.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Deratizace bytu - proč si vybrat naší společnost

 • Máme odborníky a speciální prostředky na všechny druhy deratizace bytu
 • Službu deratizace bytu a deratizace domu poskytujeme domácnostem i firmám
 • Jsme pyšní na rychlost příjezdu - dorazíme do 2 hodin od zavolání
 • Aplikujeme moderní postupy a přitom máme dlouholetou praxi
 • Reference na provedení deratizace bytu naší firmou vám rádi dodáme
 • Po třetím provedení deratizace bytu poskytujeme stoprocentní záruku na úspěšnost

Naši zaměstnanci jsou vyškolení profesionálové, kteří mají v oboru deratizace bytu dlouholeté zkušenosti. Umí vybrat nejvhodnější postup a bezpečné prostředky. Deratizace od naší firmy KF TRANS s.r.o. je rychlá, bezpečná a diskrétní. Provedením deratizace domu chráníme vás, vaše děti i domácí mazlíčky.

Deratizace bytu - co to je a proč je důležité ji nechat na odborníky?

Deratizace bytu či domu je likvidace nebezpečných hlodavců v bytě nebo domě. Hlodavci přenáší infekční choroby, ohrožují lidské zdraví a ničí majetek. Průběh účinné deratizace bytu je práce pro profesionály. Poskytujeme veškeré druhy deratizace domu - od akutního rychlého zásahu až po prevenci a monitoring.

Odborníci firmy KF TRANS s.r.o. s jistotou určí o jakého škůdce se jedná.  Poté zvolí ideální postup. Při provádění deratizace bytu nebo deratizace domu se většinou setkáváme s potkany nebo myší domácí. Potkani žijí na vlhkých místech, v přízemních a sklepních prostorech budov a kanalizační síti.

Deratizace bytu - pozor na hlodavce

Potkani jsou opravdu velmi nebezpeční. Přenášejí infekční nemoci jako je žloutenka, salmonelóza a parazity svalovce. Potkani na člověka klidně zaútočí a pokoušou ho. Umí vyskočit velmi vysoko, až do výše obličeje. Nikdy neřešte nebezpečnou situaci s potkanem sami. Volejte firmu KF TRANS s.r.o, máme zkušenosti s prováděním deratizace bytu.

Deratizace myší domácích vyžaduje trochu jiný postup. Myš dobře skáče, plave a šplhá a setkáváme se s ní v rodinných i panelových domech. Deratizace domu od myši domácí není snadnou záležitostí. Žere úplně všechno a nemá proto důvod vylézt z úkrytu. Vaši nastraženou pastičku bude klidně ignorovat. Množí se geometrickou řadou. Obraťte se raději na nás, než se vám myši přemnoží. Jsme profíci na deratizace bytu a umíme si poradit.

Deratizace bytu a deratizace domu se provádějí na těchto místech

 • deratizace bytu panelového nebo činžovního
 • rodinného domu
 • v hotelu či jiném ubytovacím zařízení
 • ve sklepních prostorech
 • deratizace domu v garážích, technických místnostech a dalších podzemních prostorech
 • restaurační provozy, prodejny, výrobny a veškeré další potravinářské provozy

Deratizace bytu - prevence nebo řešení akutního stavu?

Dbejte na prevenci! Preventivní deratizace domu se má provést 2x ročně, aby se k vám škůdci nenastěhovali. Všichni víme, že prevence je jednodušší řešení než likvidace akutního stavu. A také víme, že lidé prevenci zanedbávají. Neřaďte se k nim. Naši odborníci z KF TRANS s.r.o. udělají všechna opatření pro deratizace domu za vás.

Akutní deratizace bytu je pak nutné provést 3x za sebou v určitém časovém intervalu. Nedodržíme-li tento postup, může se nepříjemná situace opakovat. Nepostupujte proti škůdcům sami. Může vzniknout nebezpečí rezistence a ztěžujete tak pozdější práci odborníka při provádění deratizace bytu. Potřebujete-li provedení deratizace bytu, KF TRANS s.r.o. je tu pro vás!

V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.