Deratizace potkanů

Deratizace potkanů

Oborem naší firmy KF TRANS s.r.o. je deratizace, dezinsekce a dezinfekce. V rámci deratizace poskytujeme také službu likvidace potkanů. Provádíme i deratizace myší, deratizace krys a všeobecně deratizace hlodavců. Společnost KF TRANS s.r.o. pracuje v tomto oboru od roku 2005.

Kromě deratizace potkanů společnost KF TRANS s.r.o. provádí také deratizace hmyzu jako jsou deratizace blechderatizace štěnicderatizace švábůderatizace mravencůderatizace vosderatizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Deratizace potkanů - proč s firmou KF TRANS s.r.o.?

 • Společnost KF TRANS s.r.o. vám zajistí deratizace bytu či deratizace domu diskrétně a s profesionálním přístupem našich pracovníků
 • Deratizace potkanů Praha zajišťujeme pro domácnosti i firmy
 • Máme dlouholetou praxi v provádění deratizace potkanů
 • Dáme vám stoprocentní záruku na úspěšnost deratizace potkanů po třetím zásahu
 • Máme k dispozici moderní vybavení a postupy při provádění deratizace potkanů
 • Dodáme vám reference na naši firmu z předchozí deratizace potkanů
 • V případě akutní nutnosti je zde naše služba deratizace pohotovost - dorazíme do 2 hodin od vašeho zavolání
 • Cena deratizace je opravdu příznivá

Deratizace potkanů od firmy KF TRANS s.r.o. je bezpečným a rychlým řešením se zaručeným úspěchem. Deratizace potkanů od naší firmy ochrání vaše zdraví a zamezí škodám na majetku. Máme opravdové profesionály, kteří jsou zkušení a zodpovědně rozhodnou o nejvhodnějším postupu. Uskutečňujeme také povinné prohlídky a revize HACCP klientům z potravinářství, jak nařizuje zákon o deratizaci.

Deratizace potkanů - proč se provádí

Deratizace potkanů je likvidace potkanů za účelem ochrany lidského zdraví a majetku. Potkani jsou nebezpeční pro děti, dospělé i domácí zvířata a ničí váš majetek. Přenášením infekčních chorob ohrožují lidské zdraví. Deratizace potkanů Praha poskytujeme od akutního zásahu až po monitoring a prevenci. Provedení deratizace potkanů vložte do rukou odborníků.

Deratizace potkanů - kde se vyskytují?

Potkani se vyskytují na vlhkých místech sklepů a přízemí domů a obývají kanalizační síť. Potkan je hlodavec, který má delší tělo než ocas, na hřbetě má tmavší a na břiše světlejší srst. Na rozdíl od krysy mají potkani poměrně malé uši. Naši profesionálové mají s potkany při provádění deratizace potkanů bohaté zkušenosti.

Potkany není radno likvidovat svépomocí. Zavolejte naši firmu KF TRANS s.r.o., která má s prováděním deratizace potkanů praxi. Když je potkan zahnaný do kouta, na člověka zaútočí. Bez problému vyskočí až do výše obličeje, aby vás kousl. Stalo se, že potkan vyšplhal do třetího patra domu odpadní rourou, vylezl toaletní mísou a pokousal obyvatele bytu. Potkani přenášejí např. žloutenku, salmonelózu, parazity svalovce a další infekční choroby. Zavolejte naši firmu pro zaručený výsledek deratizace potkanů dříve než se vám potkani přemnoží.

Deratizace potkanů - jak se provádí

Deratizace potkanů se uskutečňuje kladením nástrah, které se uloží do tzv. staniček. Staničky existují papírové, lepší jsou ovšem plastové, odolávající vlhku. Tyto staničky máme v různých velikostech, podle velikosti potkanů. Správně provedená deratizace potkanů odhalí jejich přístupové cesty.

Průběh deratizace potkanů vždy konzultujeme se zákazníkem. Doporučujeme provádění deratizace potkanů za použití plastových stanic pevně přidělaných k podlaze, uzamčených klíčem a zabezpečených tak proti vniknutí dětí a domácích zvířat. Nástrahy klademe na vybraná místa, předem schválená zákazníkem. Deratizace potkanů provádíme včetně doplňování návnady a odstranění mrtvých potkanů.

Plastové stanice se stávají majetkem zákazníka, takže je není potřeba při dalším doplňování pořizovat znovu. Zákazník pak hradí jen doplnění návnady, nikoli samotnou stanici a její instalaci. Papírové stanice jsou sice levnější ale nedoporučujeme je. Jsou po určité době poškozené plísní a vlhkostí. Plastová stanice používaná pro provedení deratizace potkanů je bezpečná pro děti a domácí zvířata.

Deratizace potkanů - kde se provádí

 • deratizace potkanů v podzemních prostorech, např. garážích nebo technických místnostech
 • deratizace potkanů ve sklepních prostorech domů
 • deratizace potkanů v restauracích, prodejnách, výrobnách a dalších potravinářských provozech
 • hubení potkanů v ubytovacích zařízeních
 • Provádíme deratizace Praha 1 - 10 a také v oblasti Praha východ. Praha patří mezi nejvíce ohrožená místa, kde je nutné provádět deratizace potkanů pravidelně a s velkou opatrností vzhledem k chovaným domácím mazlíčkům.

Deratizace potkanů Praha - doporučení

 • Lidé mají sklon zanedbávat prevenci. Dbejte na předcházení problémům provedením preventivní deratizace potkanů! Preventivní deratizace potkanů by se měla dělat 2x za rok z důvodu předcházení přemnožení. Předcházení problémům je vždy snazší, než jejich následné řešení. Proto je prevence deratizace potkanů tak důležitá, a to i v oblasti deratizace Praha.
 • Akutní deratizace potkanů se musí provést 3x za sebou v určitém časovém intervalu. Doporučujeme dodržet tento postup, aby se potkani nevrátili.
 • Pokud už vyvstane nutnost deratizace potkanů, nepokoušejte se o ni sami! Riskujete vznik rezistence a zkomplikujete tím následnou práci odborníka.

Deratizace potkanů - video

Deratizace potkanů - nejčastěji kladené dotazy (FAQ)

Jak dlouho vydrží potkan bez jídla?

Maximálně 4 dny před vyhladověním.

Jak vypadá trus od potkana?

Asi 1-1,5cm dlouhé válečky černé barvy se špičatými konci.

jak vypadá potkan?

tělo dlouhé až 30 cm, vážit může i 500g, má šedohnědou srst a ocas kratší než tělo.

Jak se zbavit potkanů?

Objednat si profesionální zásah, k hubení se používají různé metody, např. jedové nástrahy, mechanické pasti, deratizační pěna, dýmovnice do nor – ideálně kombinace více metod.

V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.