Deratizace myší

Deratizace myší

Oborem naší firmy KF TRANS s.r.o. je deratizace, dezinsekce a dezinfekce. V rámci této deratizace poskytujeme také službu deratizace myší. Provádíme i deratizace potkanůderatizace krys a ostatní deratizace hlodavců. Společnost KF TRANS s.r.o. pracuje v oboru deratizace od roku 2005.

Kromě deratizace myší Praha společnost KF TRANS s.r.o. provádí také deratizace hmyzu jako jsou deratizace blechderatizace štěnicderatizace švábůderatizace mravencůderatizace vosderatizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Deratizace myší - proč s firmou KF TRANS s.r.o.?

 • Společnost KF TRANS s.r.o. vám zajistí deratizace bytu či deratizace domu diskrétně a s profesionálním přístupem našich pracovníků
 • V provádění deratizace myší Praha máme dlouholeté zkušenosti
 • Deratizace myší zajišťujeme pro domácnosti i firmy
 • Stoprocentně ručíme za úspěšnost deratizace myší po třetím zásahu
 • Disponujeme moderním vybavením a postupy při provádění deratizace myší
 • Reference na naši firmu z předchozí deratizace myší máme k dispozici
 • V případě akutní nutnosti je zde naše služba deratizace pohotovost - dorazíme do 2 hodin od vašeho zavolání
 • Cena deratizace je velmi dobrá

Deratizace myší od společnosti KF TRANS s.r.o. je zaručeně nejlepším řešením problémů s těmito živočichy. Deratizace myší od naší společnosti ochrání vaše zdraví a eliminuje škody na majetku. Naši pracovníci jsou profesionálové, kteří mají velké zkušenosti a zodpovědně rozhodnou o nejvhodnějším postupu. Uskutečňujeme také povinné prohlídky a revize HACCP klientům z potravinářství, jak nařizuje zákon o deratizaci.

Deratizace myší - proč ji děláme

Deratizace myší je likvidace myší prováděná za účelem ochrany lidského zdraví a majetku. Myši není radno likvidovat svépomocí. Provedení deratizace myší vložte do rukou odborníků. Myš domácí je od 7 cm do 10 cm dlouhá, dobře běhá, šplhá, je dobrý skokan i plavec. Vyskytuje se v okolí rodinných domků, činžovních i panelových domů a do našich domácností má velmi blízko.

Deratizace myší není tak snadná, jak by se mohlo zdát

Myši sežerou skoro všechno a chytit je do pasti není tak snadné, jak by se na první pohled zdálo. Má-li dost potravy, nic ji nepřinutí vylézt z úkrytu. Docela se tím komplikuje její likvidace. Odborná deratizace myší je tedy zcela namístě. Deratizace myší poskytujeme od akutního zásahu až po monitoring a prevenci. Zavolejte naši společnost KF TRANS s.r.o., která má s prováděním deratizace myší opravdu velkou zkušenost.

Naši profesionálové znají myši velmi dobře a jsou na deratizace myší Praha vyzbrojeni speciálními prostředky. Zavolejte naši firmu pro zaručený výsledek deratizace myší dříve než se vám myši přemnoží a zalezou do nedobytných úkrytů. Naše firma KF TRANS s.r.o. a její deratizace myší je zde pro vás.

Deratizace myší Praha - kde ji děláme

 • Provádíme deratizace Praha 1 - 10 a také v oblasti Praha východ. Deratizace Praha - patří mezi nejvíce ohrožená místa, kde je nutné provádět deratizace myší pravidelně a s velkou opatrností vzhledem k dětem a chovaným domácím mazlíčkům.
 • Deratizace myší v podzemních prostorech, např. garážích nebo technických místnostech
 • ve sklepních prostorech domů
 • v restauracích, prodejnách, výrobnách a dalších potravinářských provozech
 • v ubytovacích zařízeních

Deratizace myší - jak ji děláme

Deratizace myší se provádí kladením nástrah, které se uloží do tzv. staniček. Staničky existují papírové nebo plastové, odolávající vlhku. Plastovým staničkám dáváme přednost. Tyto staničky máme v různých velikostech, podle velikosti myší. Správně provedená deratizace myší odhalí také jejich přístupové cesty a tím zamezí dalším návštěvám.

Doporučujeme provádění deratizace myší za použití plastových stanic pevně přidělaných k podlaze, uzamčených klíčem a zabezpečených tak proti vniknutí dětí a domácích zvířat. Nástrahy při provádění deratizace myší klademe na vybraná místa, předem schválená zákazníkem. Deratizace myší provádíme včetně doplňování návnady a odstranění mrtvých myší. Průběh deratizace myší vždy konzultujeme se zákazníkem.

Papírové stanice jsou sice levnější ale nedoporučujeme je. Jsou po určité době poškozené plísní a vlhkostí. Plastové stanice jsou odolnější a stávají se majetkem zákazníka. Není je potřeba při dalším doplňování pořizovat znovu. Zákazník pak hradí jen doplnění návnady, nikoli samotnou stanici a její instalaci. Plastová stanice používaná pro provedení deratizace myší je bezpečná pro děti a domácí zvířata.

Deratizace myší - důrazné doporučení

Dbejte na předcházení problémům provedením preventivní deratizace myší! Preventivní deratizace myší by se měla uskutečňovat 2x za rok z důvodu předcházení přemnožení. Předejděte problémům, je to snazší, než jejich následné odstraňování. Prevence deratizace myší je opravdu velmi důležitá.

Akutní deratizace myší je třeba provést 3x za sebou v určitém časovém intervalu. Doporučujeme dodržet tento postup, aby se myši nevrátili. Pokud už nastala nutnost deratizace myší, nesnažte se o ni sami! Riskujete vznik rezistence a zkomplikujete tím následnou práci odborníka při provádění deratizace myší.

Deratizace myší - nejčastěji kladené dotazy (FAQ)

Co nesnáší myš?

Myši se vyhýbají:
 • Dravcům a predátorům, jako jsou kočky, sovy, hadi a supi.
 • Hlučným prostředím a rušení, proto preferují klid.
 • Silným a cizím vůním, které mohou naznačovat nebezpečí.
 • Nepřístupným prostorům, kde nemohou snadno utéct nebo najít úkryt.
 • Náhlým pohybům, což je vyplaší.
 • Přílišným rozruchem a neznámými situacemi.
 • Agresivním postojem od lidí nebo zvířat, které jim hrozí.

Pokud máte potíže s myšmi, rádi vám pomůžeme s profesionální deratizací pro efektivní řešení tohoto problému.

Jak chytit myš v bytě?

Položit mechanickou past s návnadou, případně zkombinovat s použitím jedových nástrah – u těch však hrozí, že myš si někam v bytě zaleze, umře a následně zapáchá.

Jak se zbavit myši ve střeše?

Instalací staniček s jedovou nástrahou a mechanických pastí.

Jak často rodí myši?

Několikrát do roka, průměrně každé dva měsíce. V každém vrhu je několik mláďat, někdy i deset.

Jak dlouho vydrží myš bez jídla?

Myš bez potravy moc dlouho nevydrží, jen několik málo dnů.

Co dělají myši v zimě?

Jsou schované v norách a živí se kořínky rostlin. Často se ale stahují do lidských obydlí.

Jak poznat že je v domě myš?

Myš v domě hledá potravu, takže podle nahlodaných potravin. Taky po ní můžete nalézt trus.

Jaké nemoci přenášejí myši?

Myši přenášejí třeba opičí neštovice nebo salmonelózu a to prostřednictvím svého trusu a moči.

Jak dlouho trvá deratizace myší?

Běžně zhruba 4 týdny, záleží ale na stupni zamoření a na dalších aspektech.

Jak probíhá deratizace myši?

Většinou se využívají jedové nástrahy, ty se běžně instalují do plastových staniček, které je potřeba nástrahami průběžně doplňovat.

V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.