Deratizace hlodavců

Deratizace hlodavců

Naším oborem je deratizace, dezinsekce a dezinfekce. Do deratizace spadá také deratizace hlodavců. V rámci ní provádíme deratizace myší, deratizace potkanů a deratizace krys, dále pak deratizace hmyzu jako jsou deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace mravenců, deratizace vos, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much. Společnost KF TRANS s.r.o. poskytuje veškeré služby v oboru deratizace hlodavců již od roku 2005.

Společnost KF TRANS s.r.o. vám zajistí službu deratizace bytu či deratizace domu diskrétně a v případě potřeby poskytujeme službu deratizace pohotovost. Cena deratizace je velmi slušná a výsledek zaručený. Provádíme deratizace Praha 1 - 10 a také v oblasti Praha východ. Uskutečňujeme povinné prohlídky (i mimo deratizace Praha) a revize HACCP klientům z potravinářství, jak nařizuje zákon o deratizaci.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Deratizace hlodavců - proč právě s námi?

 • Profesionální přístup odborníků a 16 let praxe v oboru deratizace hlodavců
 • Službu deratizace hlodavců poskytujeme domácnostem i firmám
 • Po třetím zásahu na úspěšnost deratizace hlodavců poskytujeme 100% záruky
 • Moderní vybavení a postupy při provádění deratizace hlodavců
 • Reference na provedení deratizace hlodavců naší firmou k nahlédnutí a dodání
 • Jsme diskrétní a rychlí - dorazíme do 2 hodin od zavolání

Provedením deratizace hlodavců ochráníme váš majetek a zdraví. Naši pracovníci jsou opravdoví profesionálové a mají v oboru deratizace dlouholeté zkušenosti. Vyberou nejvhodnější postup a ekologicky bezpečné prostředky. Vystopují přístupové cesty hlodavců a pomohou zamezit jejich opakovaným návratům. Deratizace hlodavců od naší firmy je diskrétní, rychlá a bezpečná.

Deratizace hlodavců - co to je a proč je nutná?

Deratizace hlodavců je likvidace škodlivých hlodavců za účelem eliminace škod na lidském zdraví a na majetku. Hlodavci přenášejí nebezpečné infekční choroby a tím ohrožují zdraví lidí. Jsou zvláště nebezpeční pro děti a domácí zvířata a ničí váš majetek. Poskytujeme veškeré druhy deratizace hlodavců - od akutního zásahu až po prevenci a monitorování. Provedení úspěšné deratizace hlodavců zvládnou opravdu jen odborníci.

Deratizace hlodavců - poznáme druh hlodavce

Odborníci naší firmy umí s jistotou rozpoznat druh hlodavce a následně zvolit správný postup. Deratizace Praha se většinou specializuje na likvidaci potkanů a myší domácích, které se u nás vyskytují nejvíce a dělají nejrozsáhlejší škody. Potkani obývají vlhká místa, přízemí a sklepy budov a kanalizační síť. Potkan má ocas kratší než tělo, tmavší srst na hřbetě a světlejší na břiše a malé uši. Naši pracovníci se s potkany při provádění deratizace hlodavců setkávají pravidelně.

Potkany nepodceňujte a nemyslete si, že před vámi utečou. Již jsme se setkali s útoky na člověka. Umí vyskočit až do výše obličeje a zakousnout se, jestliže se cítí ohrožen. Proto nikdy neřešte nebezpečnou situaci sami. Zavolejte nás, kteří máme zkušenosti s prováděním deratizace hlodavců. Známe i případy, kdy potkan vyšplhal odpadní trubkou z kanalizace do třetího patra domu, pak vylezl toaletní mísou a ohrožoval obyvatele domácnosti. Potkani přenášejí např. žloutenku, salmonelózu, parazity svalovce a další infekční choroby.

Zavolejte naši firmu pro zaručený výsledek deratizace hlodavců dříve než se vám hlodavci rozmnoží jako myši. Myš domácí je 7 až 10 cm dlouhá, dobře běhá, plave i skáče. Může se vyskytovat v rodinných i činžovních domech včetně paneláků. Není úplně jednoduché ji chytit do pasti, v což často věříme. Problém je v tom, že žere naprosto všechno a nic ji tedy nenutí vylézt z úkrytu a žrádlu v nastražené pasti se vysmívá.

Deratizace hlodavců provádíme na těchto místech

 • deratizace hlodavců ve sklepních prostorech domů
 • v garážích, technických místnostech a dalších podzemních prostorech
 • v ubytovacích zařízeních
 • v restauracích, prodejnách, výrobnách a ostatních potravinářských provozech
 • a kdekoli, kde se hlodavci vyskytnou

Deratizace hlodavců - na si dát pozor?

 • Nepodceňujte prevenci deratizace hlodavců! Preventivní deratizace hlodavců by se měla dělat 2x ročně, aby se hlodavci nepřemnožili. Pamatujte, že prevence je vždy jednodušší a levnější než řešení akutního stavu.
 • Akutní hubení hlodavců se musí provést 3x za sebou v určitém časovém intervalu. Když se nedodrží tento postup, může se návrat hlodavců opakovat.
 • Když je potřeba deratizace hlodavců, neřešte to sami! Může vzniknout nebezpečí rezistence a komplikujete tak pozdější práci odborníka.

V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.