Deratizace blech

Deratizace blech

Deratizace blech - nabídka naší firmy

Objednejte si službu deratizace blech od naší firmy KF TRANS s.r.o.! Deratizace bytu či deratizace domu uskutečníme diskrétně a v případě nutnosti pro vás máme i službu deratizace pohotovost. Cena deratizace není nikterak závratná a na výsledek poskytujeme 100% záruky.

Kromě deratizace blech provádíme také deratizace hmyzu jako např. deratizace mravenců, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace vos, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much.  

Firma KF TRANS s.r.o. uskutečňuje deratizace Praha 1 - 10 a také v oblasti Praha východ. Zrealizujeme povinné prohlídky a revize HACCP klientům z potravinářství, jak nařizuje zákon o deratizaci.

Naše firma KF TRANS s.r.o. provádí také deratizace hlodavců, deratizace myší, deratizace potkanů a deratizace krys. Neváhejte se na nás obrátit, máme bohaté zkušenosti v oboru deratizace blech. Společnost KF TRANS s.r.o. poskytuje veškeré služby v tomto oboru již od roku 2005.

Deratizace blech - proč právě s naší firmou KF TRANS s.r.o?

 • Na náš příjezd dlouho nečekáte - nejen během deratizace Praha dojedeme na místo deratizace do 2 hodin od zavolání
 • Máme léta zkušeností v oboru deratizace blech
 • Profesionální provedení deratizace blech poskytujeme domácnostem i firmám
 • Deratizace bytu od blech provedená naší firmou je rychlá, bezpečná a diskrétní
 • Disponujeme moderním vybavením na deratizace proti blechám
 • Naši experti jsou pravidelně školeni k provádění deratizace blech
 • Reference z deratizace blech dodáme k nahlédnutí
 • Máme zaručené výsledky po provedení deratizace blech a příznivé ceny

Deratizace blech - dáme vám 100% záruky na výsledek

Ručíme za výsledek deratizace bytu od blech. Akutní deratizace blech se provádí několikrát za sebou v určitém časovém intervalu. Při nedodržení správného počtu zásahů se může nežádoucí výskyt blech opakovat. Po třech ošetřeních našimi odborníky vám dáme na výsledek deratizace blech 100% záruku. To znamená, že pokud je nutnost opakování deratizace proti blechám vyšší, zákazník už nic neplatí a další deratizace jde na náš účet.

Deratizace blech - blechy nemají jen zvířata

Deratizace blechy je nutná, protože blecha je parazit škodlivý pro člověka i pro domácí zvířata. Je přenašečem vážných infekčních onemocnění jako je mor nebo tularémie a jsou mezihostiteli tasemnice, tudíž mohou tyto parazity přenášet. Provedením odborné deratizace blech vás zbavíme těchto nebezpečných parazitů.

Deratizace blech - jak blecha vypada?

Blecha je velká od 1 do 8 mm. Má zploštělé tělo, porostlé brvami k lepšímu zachycení v srsti zvířete, zadní nohy jsou silnější. Blechu poznáme podle nečekaného skoku. Vyskočí do výšky 20 cm a 35 cm do dálky neuvěřitelně rychle. Těžko ji tedy chytit. Blecha vydrží až rok bez potravy a stále žije. Odborná deratizace blech je jediné nejspolehlivější řešení, jak se jich zbavit.

U nás se vyskytuje asi devadesát druhů blech, např. blecha lidská, psí, kočičí, písečná, morová a jiné. Bohužel se ale nedrží jen hostitele, kterého mají ve svém názvu. Jsou schopné se přestěhovat z domácího mazlíčka na člověka. Najdeme je pak nejen v pelíšcích domácích mazlíčků, kobercích nebo čalouněném nábytku, ale i v našich postelích. Deratizace blech pouze lokálně určitě nestačí, musí proběhnout plošně, nejlépe v celém bytě.

Deratizace blech - místa, kde se deratizace proti blechám nejčastěji provádí

Deratizace blech provádíme v obytných prostorách rodinných domů, v hotelech, ubytovnách, dopravních prostředcích, zdravotnických zařízeních, ve veřejných budovách. Poskytujeme též službu deratizace bytu od blech po zemřelých. Rozhodněte se pro provedení deratizace proti blechám profesionální firmou KF TRANS s.r.o. Zlikvidujeme blechy se zárukou na výsledek!

Deratizace blech - svěřte se do rukou našich profesionálů

 • U opakované deratizace blech dbáme na možný vznik rezistence, kombinujeme přípravky tak, abychom této situaci zabránili
 • Klademe důraz na hygienické předpisy a normy
 • Při provádění deratizace blech chráníme děti a domácí mazlíčky
 • Zajistíme potraviny tak, aby nepřišly do styku s chemickými přípravky
 • Při provedení deratizace bytu od blech spolupracujeme se zákazníkem. Informujeme ho a dbáme na jeho zdraví

V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.