Deratizace švábů

Deratizace švábů

Deratizace švábů - co všechno nabízíme

Deratizace švábů od naší firmy KF TRANS s.r.o. je nejjistější řešení problémů se šváby. Deratizace bytu či deratizace domu provedeme diskrétně a v případě nutnosti, naše služba deratizace pohotovost je zde pro vás. Jsme připraveni přijet na místo do 2 hodin od vašeho zavolání. Cena deratizace je nízká a výsledek stoprocentní.

Firma KF TRANS s.r.o. provádí také deratizace hlodavců, deratizace myší, deratizace potkanů a deratizace krys. Můžete se na nás s důvěrou obrátit, v oboru deratizace švábů jsme profesionálové.

Kromě deratizace švábů provádíme také deratizace hmyzu jako např. deratizace mravenců, deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace vos, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much.

Uskutečňujeme deratizace Praha 1 - 10 a také v oblasti Praha východ. Provádíme povinné prohlídky a revize HACCP klientům z potravinářství, jak nařizuje zákon o deratizaci. Firma KF TRANS s.r.o. poskytuje veškeré služby v tomto oboru již od roku 2005.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Deratizace švábů - důvody proč si objednat právě nás

  • Na místo deratizace švábů přijedeme do 2 hodin od zavolání
  • Léta zkušeností v oboru deratizace švábů vám zaručují bezvadný výsledek
  • Provedení deratizace švábů poskytujeme domácnostem i firmám
  • Naši pracovníci jsou profesionálové v práci i přístupu ke klientovi
  • Reference z deratizace švábů dodáme k nahlédnutí
  • Dáme vám stoprocentní záruku na deratizace švábů

Akutní deratizace švábů je nutné uskutečnit několikrát za sebou v určitých časových intervalech. Kdybychom nedodrželi určitý počet zásahů, výskyt se bude opakovat. Po třetím zásahu vám dáme stoprocentní záruku na bezvadný výsledek deratizace švábů.

Deratizace švábů - kde deratizace švábů provádíme?

Deratizace švábů se nejvíce uskutečňují v hotelech, ubytovnách, dopravních prostředcích, zdravotnických zařízeních, ve veřejných budovách, ale také v bytech a rodinných domech. Naše firma KF TRANS s.r.o. se zaměřuje hlavně na deratizace Praha a  má i službu deratizace švábů v bytech po zemřelých. Objednejte si pro deratizace švábů naši firmu, my vám zlikvidujeme šváby účinně a spolehlivě!

Deratizace švábů - kde se švábi schovávají a jak je odhalíme?

Šváb je hmyz hnědé nebo nažloutlé barvy, má zploštělé tělo 5 mm až 10 cm dlouhé. U nás se nachází asi 6 druhů žijících v blízkosti člověka. Šváby jsou aktivní především v noci. Velmi rychle běhají a vnímají sebemenší otřesy. Švábi patří mezi nejodolnější hmyz. Kontaminují potraviny, produkováním silných alergenů způsobují alergie a přenášejí infekční nemoci, např. Salmonelu. Deratizace švábů má pro ochranu lidského zdraví velký význam.

Deratizace švábů je velmi obtížná

Šváby přežijí dlouho bez potravy, takže je těžké je zlikvidovat. Profesionální deratizace švábů je jedinou šancí. Na větší množství švábů nás upozorní typický zápach. Obývají tmavá, vlhká místa. Při provádění deratizace švábů je objevíme např. v koupelně, kuchyni pod kuchyňskou linkou, za lednicí, ve spíži, za skříněmi nebo v šachtách technických rozvodů a odpadů. Deratizace švábů je velmi obtížná a je zapotřebí několika zásahů. Deratizace od profesionálů je jediné nejspolehlivější řešení, jak šváby účinně zlikvidovat.

Deratizace švábů - nechte si poradit od profesionálů

  • Šváby dokážou přežít extrémní podmínky, nechte provedení deratizace švábů profesionálům. My klademe důraz na hygienické předpisy a normy a vyhubíme šváby tak, abychom neohrozili lidské zdraví ani zdraví domácích mazlíčků
  • Když nemají švábi svůj přirozený jídelníček, sežerou cokoli, třeba omítku. Odborná deratizace švábů je v dalším ničení majetku zastaví
  • Při provedení deratizace švábů spolupracujeme se zákazníkem. O všech postupech a výsledcích ho informujeme, dbáme na dodržování bezpečnostních norem a předcházíme vzniku rezistence
  • Věřte, že na jednoho švába, kterého uvidíte, jich bude dalších deset schovaných. Deratizace švábů svépomocí je prakticky neuskutečnitelná. Obraťte se na naši firmu KF TRANS s.r.o, která provede deratizace švábů bezpečně a diskrétně.

Deratizace švábů - nejčastěji kladené dotazy (FAQ)

Jak poznám že mám v bytě šváby?

V bytě může být znatelný silný mastný či zatuchlý zápach, švábi také zanechávají trus (podobný mleté kávě) v místech, kde se vyskytují (skříňky v kuchyni, okolí lednic, myček, praček)

Jak se rychle zbavit švábů v bytě?

Musíte kontaktovat odborníka, sami se jich nezbavíte. Za použití profesionálních postřiků, případně požerových nástrah Vás jich zbaví.

Jak škodí švábi?

Švábi jsou přenašeči chorob, roztočů a patogenních zárodků. Přenášejí je trusem, kterým znečišťují potraviny. Rovněž způsobují v bytě nepříjemný zápach.

Co dělat když najdu švába?

Objednejte si profesionální zásah od firmy zabývající se DDD. Sami se švábů určitě nezbavíte, volně prodejné chemikálie jsou příliš slabé a švábi jsou velmi odolní.

Kde se vyskytují švábi?

Zpravidla v kuchyních a koupelnách bytů, v teplých, vlhkých a tmavých místech. Nejčastěji v okolí lednic, praček, myček apod.

Jak probíhá deratizace švábů?

Na místa, kde se vyskytují se nanese insekticidní postřik, případně se dají hubit požerovými nástrahami.

Co všechno přežije šváb?

Šváb dokáže přežít velkou dávku radioaktivního záření, kterou by člověk nepřežil. Dokáže žít i několik dnů bez hlavy a několik měsíců bez potravy.

jak vypadá šváb?

Rus domácí, u nás nejvíce se vyskytující švábovitý je velký přibližně 20 mm, má hnědou barvu a křídla.

Co nesnáší švábi?

Většinou se nedrží v místech, kde je sucho, zima a světlo.

V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.