Deratizace mravenců

deratizace mravenců

Deratizace mravenců - co nabízí naše firma?

Společnost KF TRANS s.r.o. vám zajistí službu deratizace mravenců. Deratizace bytu či deratizace domu provedeme diskrétně a v případě potřeby poskytujeme i službu deratizace pohotovost. Cena deratizace je pro zákazníky příznivá a ručíme vám za výsledek.

Kromě deratizace mravenců provádíme také deratizace hmyzu jako např. deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace vos, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much.

Firma KF TRANS s.r.o. provádí deratizace Praha 1 - 10, také v oblasti Praha východ. Poskytujeme povinné prohlídky a revize HACCP klientům z potravinářství, jak nařizuje zákon o deratizaci.

Naše firma KF TRANS s.r.o. provádí také deratizace hlodavců, deratizace myší, deratizace potkanů a deratizace krys. Obraťte se s důvěrou na nás. Společnost KF TRANS s.r.o. poskytuje veškeré služby v oboru deratizace mravenců již od roku 2005.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Deratizace mravenců - seznamte se s mravenci!

Mravenci jsou inteligentní hmyz žijící v přísné organizaci. Deratizace mravenců je proto dosti komplikovaná. Zabijete pár jedinců a ostatní si předají zprávu a hledají nové cesty s ještě větší snahou. Deratizace mravenců pouze lokálně nestačí, musí proběhnout plošně, nejlépe v celém domě.

Mravenců existuje řada druhů ale u nás je nejznámější zrzavý mravenec faraon a zahradní černý mravenec. Mravenci nejsou jen otravní. Kontaminují potraviny a mohou přenášet bakterie. Při provádění deratizace mravenci musí být zlikvidováni pomocí speciální kombinace přípravků. To vyžaduje odborný přístup profesionálů a součinnost klienta.

Deratizace mravenců - jak se provádí?

Mravenci mají výborný čich. Sladké a sladkokyselé je pro ně jako magnet. Chraňte proto své uskladněné potraviny správným způsobem. Mravenci si vytváří cestičky, kterými první průzkumníci přivedou celou kolonii. Deratizace mravenců se provádí speciální požerovou nástrahou, kterou si mravenci zavlečou do hnízda.

Malé černé mravence spatříme většinou většinou na jaře. Na podzim se do tepla našich domovů stěhují zrzaví faraoni. Šikují se podél okenních parapetů, dveří a pod fasádou a postupně se snaží proniknout dovnitř domu. Uskutečněte deratizace faraonů s profesionální firmou KF TRANS s.r.o., zbavíme vás mravenců se zárukou.

Deratizace mravenců - proč si vybrat právě naši firmu?

  • Máme krátké termíny - dojezd na místo deratizace do 2 hodin od zavolání
  • Odborný zásah deratizace mravenců poskytujeme domácnostem i firmám
  • Máme léta zkušeností v oboru deratizace mravenců
  • Hubení mravenců provedené naší firmou je rychlé, bezpečné a diskrétní
  • Naše vybavení je moderní a odborníci jsou pravidelně školeni k provádění deratizace mravenců
  • Reference z oboru deratizace mravenců Praha k nahlédnutí a dodání
  • Výsledky deratizace mravenců jsou stoprocentní a naše ceny nízké

Deratizace mravenců - stoprocentně ručíme za výsledek

Ručíme za výsledek deratizace mravenců při dodržení zásadní podmínky. Akutní deratizace mravenců se provádí několikrát za sebou v určitém časovém intervalu. Při nedodržení správného počtu zásahů se může nežádoucí výskyt opakovat. Po třech ošetřeních našimi odborníky nejen v oblasti deratizace Praha dáváme na výsledek deratizace mravenců 100% záruku. To znamená, že pokud je nutnost opakování deratizace vyšší, zákazník již nic neplatí.

Deratizace mravenců - nejčastější místa, kde se deratizace mravenců provádí

Mravence najdeme nejčastěji v kuchyni, ve spíži, ve stupačkách odkud migrují z bytu do bytu, ve zdivu, za obložením stěn a na dalších nepřístupných místech. Deratizace mravenců provádíme nejvíce ve stravovacích a potravinářských provozech a výrobnách. Např. sladovnách, cukrárnách, pivovarech. Dále ve školních objektech, obzvláště v jídelnách, také v obytných domech, ubytovacích zařízeních a ve zdravotnických zařízeních.

Deratizace mravenců - spolehněte se na nás, jsme profíci

Když provádíme deratizace, mravenci musí být správně identifikováni dle druhu. Jen tak lze zvolit nejlepší způsob pro jejich likvidaci. U opakované deratizace mravenců dbáme na možný vznik rezistence, kombinujeme přípravky tak, abychom této situaci zabránili. Klademe důraz na hygienické předpisy a normy. Spolupracujeme se zákazníkem. Kontrolujeme a čistíme prostory po provedení deratizace mravenců.

Deratizace mravenců - nejčastěji kladené dotazy (FAQ)

Co mravenci nesnáší?

Nesnáší sodu nebo například pepř. Při jejich výskytu je však potřeba provést zásah za pomoci biocidů, babské rady Vám s největší pravděpodobností nepomohou.

Jak se zbavit mraveniště?

Přímo na mraveniště se dá nastříkat biocid, který mraveniště vyhubí. Nebude Vám však stačit volně dostupná chemie, je lepší si na dezinsekci mravenců pozvat odborníka.

Jak se zbavit mravenců bez chemie?

Bez chemie se mravenců nezbavíte. Dají se však použít šetrnější chemikálie, třeba jen požerové nástrahy, ty člověka ani domácí mazlíčky nijak neohrozí.

Jak zjistit odkud lezou mravenci?

Dají se vytrasovat, stačí, když nějakého zahlédnete a sledujete, kam míří.

Jak se zbavit mravenců ve skleníku?

Mravenců ve skleníku se dá jednoduše zbavit postřikem, nebude Vám však stačit postřik, který se volně prodává v obchodech, budete si muset na pomoc zavolat odbornou firmu zabývající se DDD.

Jak se zbavit mravenců na balkoně?

Kombinací požerových nástrah a biocidního postřiku, je však zapotřebí silnějších chemikálií, které jsou dostupné pouze pro odborníky.

Jak se zbavit mravenců v kuchyni?

Nejlepší je zavolat si na pomoc odbornou firmu zabývající se dezinsekcí, volně dostupné přípravky jsou totiž příliš slabé a mravenců Vás nezbaví.

V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.