Deratizace Praha

Naše firma KF TRANS s.r.o. poskytuje veškeré služby v oboru deratizace Praha. Provádíme deratizace hlodavců jako jsou deratizace myší, deratizace potkanů a deratizace krys. Naším oborem jsou také služby deratizace Praha východ.

Společnost KF TRANS s.r.o., fungující už od roku 2005, uskutečňuje také deratizace hmyzu. Například deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace mravenců, deratizace vos, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much.

Společnost KF TRANS s.r.o. vám zajistí službu deratizace bytu či deratizace domu diskrétně, rychle a bezpečně. Pokud potřebujete, poskytujeme službu deratizace pohotovost. Ručíme, že cena deratizace je velmi příznivá a výsledek dokonalý. Provádíme povinné prohlídky a revize HACCP klientům z potravinářství tak, jak nařizuje zákon o deratizaci.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Deratizace Praha - proč si vybrat naši firmu?

 • Deratizace Praha 1 - 10 provádíme rychle a bezpečně a s maximální diskrétností
 • Máme dlouholeté zkušenosti v oboru deratizace Praha 1 - 10
 • Provádíme též deratizace Praha východ
 • Máme odborný personál a moderní vybavení
 • Jsme rychlí - dojezd na místo deratizace Praha 1 - 10 je do 2 hodin od zavolání
 • Odborný zásah deratizace poskytujeme domácnostem i firmám
 • Reference z oboru deratizace k nahlédnutí a dodání

Deratizace Praha - kteří živočichové nás ohrožují nejvíce?

Deratizace Praha se týká především likvidace potkanů a myší domácích. Praha, velkoměsto s velkou koncentrací obyvatelstva a hustou kanalizační sítí, je pro potkany rájem. Deratizace Praha vychod se občas provádí také proti dalším druhům hlodavců, které v domácnostech a na pracovištích ohrožují možností nákazy.

Ať již deratizace Praha 1 - 10 nebo deratizace Praha východ, je třeba je uskutečňovat s nejvyšší opatrností. A to vzhledem k chovaným domácím mazlíčkům. Naši zkušení profesionálové provedou deratizaci správně zvolenými a efektivními prostředky, ekologicky bezpečnými pro okolí, ve kterém se deratizace uskuteční.

Deratizace Praha provádíme ve všech částech města

Deratizace Praha 1 - Deratizace Praha 2 - Deratizace Praha 3
Deratizace Praha 4 - Deratizace Praha 5 - Deratizace Praha 6
Deratizace Praha 7 - Deratizace Praha 8 - Deratizace Praha 9
Deratizace Praha 10

Deratizace Praha 1 - 10 - kde se nejčastěji provádí?

 • Deratizace Praha východ se týká sklepů činžovních, panelových a rodinných domů
 • Uskutečňuje se v podzemních prostorách (např. garážích a technických místnostech)
 • Deratizace Praha provádíme v potravinářských provozech hl. města (výrobnách, prodejnách, jídelnách a restauračních zařízeních)
 • V obchodních a jiných veřejných komplexech
 • V hotelových a dalších ubytovacích zařízeních

Deratizace Praha - jak postupujeme?

Deratizace Praha se provádí pokládáním nástrah. Nástrahy se ukládají do tzv. stanic. Plastové stanice jsou zajištěny klíčem, který má pouze deratizátor. Stanice se k zemi pevně připevní. Nástrahy klademe u klienta na vybraná a schválená místa. V období prvních dvou týdnů třikrát doplníme návnadu a odstraníme uhynulé hlodavce. V rámci deratizace Praha 1 - 10 počítáme i s odhalením přístupových cest.

Deratizace Praha i deratizace Praha východ může být provedena jako preventivní nebo akutní. Preventivní deratizace by se měla provádět dvakrát do roka, aby se zabránilo nežádoucího rozmnožení druhu. Bohužel lidé význam prevence deratizace podceňují a nás odborníky volají až v momentě bezprostředního nebezpečí. Akutní deratizace je pak potřeba opakovat několikrát za sebou, aby byl výsledek zaručený.

Důsledně varujeme před prováděním deratizace vlastními silami. Hrozí nebezpečí útoku a nákazy a také nebezpečí otravy osob, dětí a domácích zvířat u laické deratizace. Deratizace Praha 1 - 10 a deratizace Praha vychod od firmy KF TRANS s.r.o. je prováděna profesionálně. Svěřte se do našich rukou!

Deratizace Praha - video