Deratizace Praha 10

V rámci deratizace Praha 10 nejčastěji provádíme deratizace hlodavců jako jsou myší, potkani a krysy. Zároveň nabízíme kompletní služby v oblasti dezinfekce a dezinsekce.

Naše společnost KF TRANS s.r.o. je na trhu již od roku 2005 a má velké zkušenosti nejen s hlodavci, ale i s hmyzem. Výjezdů za účelem deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace mravenců, deratizace vos, deratizace sršňů máme na svém kontě tisíce a díky své zkušenosti, vám můžeme na všechny služby dát 100% záruku, že budou úspěšné. Samozřejmě pokud bude dodržen námi navrhovaný postup.

Deratizace Praha 10 - proč si vybrat naši firmu?

  • Deratizace Praha 10 provádíme rychle, diskrétně a hlavně bezpečně
  • S deratizacemi Praha 10 máme velkou zkušenost
  • Máme kvalifikovaný personál a moderní vybavení
  • Kladné reference z deratizací Praha 10, které jsou k nahléednutí
  • Jsme rychlí - dojezd v případě deratizace Praha 10 je do 2 hodin od zavolání
  • Odborný zásah deratizace poskytujeme domácnostem i firmám

Deratizace Praha 10 - kteří živočichové nás ohrožují nejvíce?

Praha 10 je jednou z nejšastějších lokalit kam za deratizací vyrážíme. Naše rychlá a diskrétní deratizace Praha 10 se týká především likvidace potkanů, myší domácích a krys. Jsou zde i další druhy, které se vyskytují v domácnostech a na pracovištích jako jsou štěnice, blechy a šváby. 

Deratizace Praha 10 - potkan

Deratizace Praha 10 nejvíce zahrnují deratizace potkanů. Potkan se nejčastěji objevuje na vlhkých místech, v přízemí a sklepních prostorách budov nebo v kanálech. Často se také potkani usadí poblíž odpadkových košů, kde získávají potravu. Potkana poznáte dle toho, ýe jeho ocas je kratší než tělo, srst na hřbetě je tmavší a na břiše světlejší, uši jsou menší. Výskyt potkanů ve městě, je problematický hlavně z důvodu hygienického. Může se stát, že na člověka přenese žloutenku, salmonelózu a některé parazity, např. svalovce. Navíc, když se potkan cítí ohrožen, tak zaútočí. Deratizace Praha 10 za účelem likvidace potkanl provádíme pravidelně.

Deratizace Praha 10 - myš domácí

Myš domácí dosahuje přibližně 7 - 10 cm, dobře šplhá, skáče a překvapivě i plave. Myš může pozřít naprosto vše, což by se mohlo jevit jako dobrá zpráva pro odchyt, avšak opak je pravdou. Díky tomu má často myš dost potravy a z úkrytu se zrovna moc nehrne. Tím se značně deratizace myší komplikuje a je zapotřebí zásah odborníků. Deratizace nedoporučujeme provádět na vlastní pěst, z důvodu bezpečnosti. Zvlášť né v případě deratizace Praha 10, kde je vysoká zalidněnost.

Deratizace Praha 10  - krysa

Krysa se v hl. městě Praha 10 vyskytuje poměrně vzácně, takže za za tímto účelem deratizace v Praze 10 neprovádíme příliš často. Krysy byly z hl. města Praha 10 vytlačené potkany ale na rozdíl od potkana, krysa je velmi čistotná. Přesto, že to není časté, tak deratizace krys provádíme samozřejmě také.

Deratizace Praha provádíme ve všech částech města

Deratizace Praha 1 - Deratizace Praha 2 - Deratizace Praha 3
Deratizace Praha 4 - Deratizace Praha 5 - Deratizace Praha 6
Deratizace Praha 7 - Deratizace Praha 8 - Deratizace Praha 9
Deratizace Praha 10

Deratizace Praha 10 jsou rychlé, bezpečné a diskrétní

Společnost KF TRANS s.r.o. vám zkrátka deratizace bytu či deratizace domu provede diskrétně, rychle a bezpečně. Jestli se objevil akutní problém, tak je pro vás k dispozici deratizace pohotovost. Ručíme, že cena deratizace je velmi příznivá a výsledek dokonalý. Provádíme povinné prohlídky a revize HACCP klientům z potravinářství tak, jak nařizuje zákon o deratizaci.