Deratizace Praha 6

Deratizace Praha 6 to nejčastěji znamená deratizace hlodavců. Jde tak o likvidaci myší, potkanů a krys. Naše firma však poskytuje veškeré služby v oblasti DDD služeb.

Jako společnost KF TRANS s.r.o. jsme na trhu již od roku 2005 a máme velké zkušenosti nejen s hlodavci, ale i s dezinfekcí a s hmyzem. Výjezdy za účelem deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace mravenců, deratizace vos, deratizace sršňů máme na svém účtu již tisíce a díky této zkušenostem si můžeme dovolit poskytnout 100% záruku na jejich úspěšnost. Naše Deratizace Praha 6 jsou rychlé, bezpečné a navíc diskrétní.

Deratizace Praha 6 - proč si vybrat naši firmu?

  • Deratizace Praha 6 provádíme nejen rychle a bezpečně, ale i diskrétně
  • Máme dlouholeté zkušenosti s deratizacemi Praha 6
  • Máme profesionální vybavení a zkušený personál 
  • Jsme rychlí - dojezd na místo deratizace Praha 6 vám garantujem do 2 hodin
  • Odborné deratizace poskytujeme domácnostem i firmám
  • Kladné reference

Deratizace Praha 6 - kteří živočichové nás ohrožují nejvíce?

Praha 6 je jednou z nejvýtiženějších lokalit. Deratizace Praha 6 pro nás tedy není nic nového a danou lokalitu velmi dobře známe.Nejčastěji se deratizace týká potkanů, myší domácích, krys a dalších druhů, které v domácnostech a na pracovištích ohrožují nákazou. 

Deratizace Praha 6 - potkan

Deratizace Praha 6 jsou  nejčastěji namířeny proti potkanům. Deratizace potkanů se provádí opakovaně dvakrát do roka v rámci plošné deratizace a to nejen v Praze, ale i v jiných městech. Výskyt potkanů je žádoucí redukovat, protože zde eyistuje riziko přenosu infekční nemoci jako je žloutenka, salmonelóza a některé parazity, např. svalovce. Pokud se bude potkan cítít ohrožen, tak útočí. Na deratizace Praha 6 si tedy objednejte profesionální firmu a nesnažte se o deratizaci na vlastní pěst.

Deratizace Praha 6 - myš domácí

Myš domácí je měří přibližně 7 - 10 cm, dobře šplhá, skáče a mnoho lidí překvapí, že o dobře plave. Sní úplně všechno, ale to neznamená, že by tento fakt nahrával k jeji likvidaci. Spíše naopak. Pokud má myš dostatek potravy, tak jí nic nenutí pohnout se z úkrytu. Její likvidace svépomocí se tím značně komplikuje a je třeba odborné deratizace myší tak, jako u větších druhů, jako jsou potkani a krysy.

Deratizace Praha 6  - krysa

Krysa byla v Praze z velké části nahrazena potkany. Respektive jí potkani vytlačili a tudíž deratizace krys v Praze 6 již nejsou tak časté jako tomu bylo v minulých letech.

Deratizace Praha provádíme ve všech částech města

Deratizace Praha 1 - Deratizace Praha 2 - Deratizace Praha 3
Deratizace Praha 4 - Deratizace Praha 5 - Deratizace Praha 6
Deratizace Praha 7 - Deratizace Praha 8 - Deratizace Praha 9
Deratizace Praha 10

Deratizace Praha 6 jsou rychlé, bezpečné a diskrétní

Společnost KF TRANS s.r.o. vám zkrátka deratizace bytu či deratizace domu provede diskrétně, rychle a bezpečně. Jestli se objevil akutní problém, tak je pro vás k dispozici deratizace pohotovost. Ručíme, že cena deratizace je velmi příznivá a výsledek dokonalý. Provádíme povinné prohlídky a revize HACCP klientům z potravinářství tak, jak nařizuje zákon o deratizaci.