Deratizace Praha 1

V rámci deratizace Praha 1 nejčastěji provádíme deratizace hlodavců jako jsou myší, potkani a krysy. Zároveň nabízíme kompletní služby v oblasti dezinfekce a dezinsekce.

Naše společnost KF TRANS s.r.o. je na trhu již od roku 2005 a má velké zkušenosti nejen s hlodavci, ale i s hmyzem. Výjezdů za účelem deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace mravenců, deratizace vos, deratizace sršňů máme na svém kontě tisíce a díky své zkušenosti, vám můžeme na všechny služby dát 100% záruku, že budou úspěšné. Samozřejmě pokud bude dodržen námi navrhovaný postup.

Deratizace Praha 1 - proč si vybrat naši firmu?

  • Deratizace Praha 1 provádíme rychle, diskrétně a hlavně bezpečně
  • S deratizacemi Praha 1 máme velkou zkušenost
  • Máme kvalifikovaný personál a moderní vybavení
  • Jsme rychlí - dojezd v případě deratizace Praha 1 je do 2 hodin od zavolání
  • Odborný zásah deratizace poskytujeme domácnostem i firmám
  • Kladné reference z deratizací Praha 1, které jsou k nahléednutí

Deratizace Praha 1- kteří živočichové nás ohrožují nejvíce?

Praha 1 je jednou z nejšastějších lokalit kam za deratizací vyrážíme. Naše rychlá a diskrétní deratizace Praha 1 se týká především likvidace potkanů, myší domácích a krys. Jsou zde i další druhy, které se vyskytují v domácnostech a na pracovištích jako jsou štěnice, blechy a šváby. 

Deratizace Praha 1 - potkan

Deratizace Praha 1 nejvíce zahrnují deratizace potkanů. Potkan se nejčastěji objevuje na vlhkých místech, v přízemí a sklepních prostorách budov nebo v kanálech. Často se také potkani usadí poblíž odpadkových košů, kde získávají potravu. Potkana poznáte dle toho, ýe jeho ocas je kratší než tělo, srst na hřbetě je tmavší a na břiše světlejší, uši jsou menší. Výskyt potkanů ve městě, je problematický hlavně z důvodu hygienického. Může se stát, že na člověka přenese žloutenku, salmonelózu a některé parazity, např. svalovce. Navíc, když se potkan cítí ohrožen, tak zaútočí. Deratizace Praha 1  za účelem likvidace potkanl provádíme pravidelně.

Deratizace Praha 1 - myš domácí

Myš domácí dosahuje přibližně 7 - 10 cm, dobře šplhá, skáče a překvapivě i plave. Myš může pozřít naprosto vše, což by se mohlo jevit jako dobrá zpráva pro odchyt, avšak opak je pravdou. Díky tomu má často myš dost potravy a z úkrytu se zrovna moc nehrne. Tím se značně deratizace myší komplikuje a je zapotřebí zásah odborníků. Deratizace nedoporučujeme provádět na vlastní pěst, z důvodu bezpečnosti. Zvlášť né v případě deratizace Praha 1, kde je vysoká zalidněnost.

Deratizace Praha 1  - krysa

Krysa se v hl. městě Praha 1 vyskytuje poměrně vzácně, takže za za tímto účelem deratizace v Praze 1 neprovádíme příliš často. Krysy byly z hl. města Praha 1 vytlačené potkany ale na rozdíl od potkana, krysa je velmi čistotná. Přesto, že to není časté, tak deratizace krys provádíme samozřejmě také.

Deratizace Praha provádíme ve všech částech města

Deratizace Praha 1 - Deratizace Praha 2 - Deratizace Praha 3
Deratizace Praha 4 - Deratizace Praha 5 - Deratizace Praha 6
Deratizace Praha 7 - Deratizace Praha 8 - Deratizace Praha 9
Deratizace Praha 10

Deratizace Praha 1 jsou rychlé, bezpečné a diskrétní

Společnost KF TRANS s.r.o. vám zkrátka deratizace bytu či deratizace domu provede diskrétně, rychle a bezpečně. Jestli se objevil akutní problém, tak je pro vás k dispozici deratizace pohotovost. Ručíme, že cena deratizace je velmi příznivá a výsledek dokonalý. Provádíme povinné prohlídky a revize HACCP klientům z potravinářství tak, jak nařizuje zákon o deratizaci.