Deratizace Praha 4

V rámci deratizace Praha 4 nejčastěji provádíme deratizace hlodavců jako jsou myší, potkani a krysy. Soubežně nabízíme kompletní služby v oblasti dezinfekce a dezinsekce.

Naše společnost KF TRANS s.r.o. je na trhu již od roku 2005 a tím pádem za sebou máme mnoho a mnoho výjezdů, které především byly za účelem likvidace hlodavců, ale i deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace mravenců, deratizace vos, deratizace sršňů. Navíc na všechny služby dáváme 100% záruku, že budou úspěšné. Samozřejmě pokud bude dodržen námi navrhovaný postup.

Deratizace Praha 4- proč si vybrat naši firmu?

  • Deratizace Praha 4 provádíme rychle, bezpečně a s maximální diskrétností
  • Máme dlouholeté zkušenosti v oboru deratizace Praha 4
  • Máme odborný personál a moderní vybavení
  • Jsme rychlí - dojezd na místo deratizace Praha 4 je do 2 hodin od zavolání
  • Odborný zásah deratizace poskytujeme domácnostem i firmám
  • Reference z oboru deratizace k nahlédnutí a dodání

Deratizace Praha - kdo nás ohrožuje nejvíc?

Praha 4 je další z městkých částích hlavního města, kde deratizace provádíme. Naše rychlá a diskrétní deratizace Praha 4 se týká likvidace potkanů, myší domácích, krys a dalších druhů, které v domácnostech a na pracovištích mohou ohrozit lidi nákazou. 

Deratizace Praha 4 - potkan

Deratizace Praha 4 nejvíce zahrnují deratizace potkanů. Potkan se vyskytuje na vlhčích místech, v přízemí a sklepních prostorách budov nebo v kanálech. Ocas potkana je kratší než tělo, srst na hřbetě je tmavší a na břiše světlejší, uši jsou menší. Výskyt potkanů je nežádoucí a to z toho důvodu, že zde existuje riziko přenesení závažných chorob na člověka. Potkan může přenášet žloutenku, salmonelózu a některé parazity, např. svalovce. Když se cítí potkan ohrožen, útočí. Potkan je schopen vlézt odpadní trubkou kanalizace do domu, vylézt několik pater a toaletou až do bytu. Byt v přízemí může, navštívít otevřeným oknem. Tato situace v městské části Praha 4 není vůbec vyjímečná.

Deratizace Praha 4 - myš domácí

Myš domácí je velká přibližně 7 - 10 cm, dobře šplhá, skáče a plave. Myš žere naprosto všechno, ale není vždy snadné jí chytit do pasti. Jestliže má dostatek potravy, nic ji nenutí pohnout se z úkrytu. Její likvidace svépomocí se tím značně komplikuje a je třeba odborné deratizace myší tak, jako u větších druhů, jako jsou potkani a krysy.

Deratizace Praha 4  - krysa

Krysa na Praze 4 a vlastně i v ostatních částech a městěch byla vytlačena potkany. To je však cesta k horšímu, protože krysy nevytvářeli takové riziko, co se týče přenosu infekčních onemocnění. Přesto deratizace krys jsou stále žádané, jen né v takové míře jako tomu bylo v minulosti

Deratizace Praha provádíme ve všech částech města

Deratizace Praha 1 - Deratizace Praha 2 - Deratizace Praha 3
Deratizace Praha 4 - Deratizace Praha 5 - Deratizace Praha 6
Deratizace Praha 7 - Deratizace Praha 8 - Deratizace Praha 9
Deratizace Praha 10

Deratizace Praha 4 jsou rychlé, bezpečné a diskrétní

Společnost KF TRANS s.r.o. vám zkrátka deratizace bytu či deratizace domu provede diskrétně, rychle a bezpečně. Jestli se objevil akutní problém, tak je pro vás k dispozici deratizace pohotovost. Garantujeme vám, že cena deratizace je velmi příznivá a výsledek bude naprosto spolehlivý. Provádíme povinné prohlídky a revize HACCP klientům z potravinářství tak, jak nařizuje zákon o deratizaci.