Deratizace Praha 5

V rámci deratizace Praha 5 se nejčastěji provádí deratizace hlodavců. Tedy konkrétně jde o likvidaci myší, potkanů a krys. Dále v této lokaci nabízíme vedle deratizace také kompletní služby v oblasti dezinfekce a dezinsekce.

Společnost KF TRANS s.r.o. jsme uvedli trhu již v roce 2005. Za tu dobu jsme uskutečnily tisíce výjezdu a to především za účelem likvidace hlodavců, ale i dezinsekce - deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace mravenců, deratizace vos, deratizace sršňů. Díky této obrovské porci zkušeností vám můžeme dát 100% záruku na úspěšnost našich služeb. Vždy však musí být dodržen námi navrhovaný postup.

Deratizace Praha 5 - proč si vybrat naši firmu?

  • Deratizace Praha 5 provádíme rychle, bezpečně a s velkou diskrétností
  • Máme mnoholeté zkušenosti v s deratizacemi Praha 5
  • Máme odborný personál a skvělé moderní vybavení
  • Jsme rychlí - dojezd na místo v přípdě deratizace Praha 5 je do 2 hodin
  • Odborný zásah deratizace poskytneme domácnostem i firmám
  • Reference z oboru deratizace, dezinsekce a dezinfekce k nahlédnutí a dodání

Deratizace Praha - kdo nás ohrožuje nejvíc?

Praha 5 je další městkou částí hlavního města, kde deratizace provádíme. Naše rychlá a diskrétní deratizace Praha 5 se ponejvíce věnuje likvidaci potkanů, myší domácích, krys a dalších druhů, které v domácnostech a na pracovištích mohou ohrozit lidi nákazou. 

Deratizace Praha 5 - potkan

V rámci deratizace Praha 5 se nejčastěji zaměřujeme na deratizace potkanů, kterých je po celé Praze ze všech hlodavců nejvíce. Výskyt potkanů je žádoucí redukovat a to z toho důvodu, že zde existuje riziko přenesení závažných chorob na člověka. Potkan může přenést žloutenku, salmonelózu a některé parazity, např. svalovce. Když se cítí potkan ohrožen, útočí. Nedoporučuje se deratizace na vlastní pěst, protože špatně provedená deratizace značně ztíží tu následnou profesionální. Potkani si na jedy vytvoří rezistenci.

Deratizace Praha 5 - myš domácí

Myš domácí je velká přibližně 7 - 10 cm, dobře šplhá, skáče a plave. Myš žere naprosto všechno, ale není vždy snadné jí chytit do pasti. Jestliže má dostatek potravy, nic ji nenutí pohnout se z úkrytu. Její likvidace svépomocí se tím značně komplikuje a je třeba odborné deratizace myší tak, jako u větších druhů, jako jsou potkani a krysy.

Deratizace Praha 5 - krysa

Krysy na Praze 5 již moc nejsou, protože byli z Prahy a i z jiných měst vytlačeny právě zmiňovanými potkany. To je však cesta k horšímu, protože krysy nevytvářeli takové riziko, co se týče přenosu infekčních onemocnění. Přesto deratizace krys jsou stále žádané, jen né v takové míře jako tomu bylo v minulosti

Deratizace Praha provádíme ve všech částech města

Deratizace Praha 1 - Deratizace Praha 2 - Deratizace Praha 3
Deratizace Praha 4 - Deratizace Praha 5 - Deratizace Praha 6
Deratizace Praha 7 - Deratizace Praha 8 - Deratizace Praha 9
Deratizace Praha 10

Deratizace Praha 5 jsou rychlé, bezpečné a diskrétní

Společnost KF TRANS s.r.o. vám zkrátka deratizace bytu či deratizace domu provede diskrétně, rychle a bezpečně. Jestli se objevil akutní problém, tak je pro vás k dispozici deratizace pohotovost. Garantujeme vám, že cena deratizace je velmi příznivá a výsledek bude naprosto spolehlivý. Provádíme povinné prohlídky a revize HACCP klientům z potravinářství tak, jak nařizuje zákon o deratizaci.