Deratizace sršňů

Deratizace sršňů

Deratizace sršňů - co nabízí naše firma

Deratizace sršňů provedená firmou KF TRANS s.r.o. vás zbaví sršňů s jistotou a bez rizika. Příznivá cena deratizace a zaručený úspěch, to jsme my. Jsme připraveni přijet na místo do 2 hodin od vašeho zavolání. K tomu slouží naše služba deratizace pohotovost.

Kromě deratizace sršní provádíme také další deratizace hmyzu jako např. deratizace mravenců, deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace vos, deratizace molů nebo deratizace much. Důvěřujte nám, na deratizace sršňů jsme odborníci.

Firma KF TRANS s.r.o. uskutečňuje i deratizace hlodavců, deratizace myší, deratizace potkanů a deratizace krys. Deratizace bytu či deratizace domu provedeme diskrétně a s profesionálním přístupem.

Uskutečňujeme deratizace Praha 1 - 10 a také v oblasti Praha východ. Provádíme povinné prohlídky a revize HACCP klientům z potravinářství, jak nařizuje zákon o deratizaci. Firma KF TRANS s.r.o. poskytuje veškeré služby v tomto oboru již od roku 2005.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Deratizace sršňů - proč s námi?

  • Na místo deratizace sršňů přijedeme do 2 hodin od zavolání i mimo deratizace Praha
  • Zkušenosti od roku 2005 v oboru deratizace sršňů zaručují kvalitu
  • Provedení deratizace sršní poskytujeme domácnostem i firmám
  • Pracovníci KF TRANS s.r.o. jsou odborníci na deratizace sršňů s profesionálním přístupem
  • Reference z deratizace sršní dodáme k nahlédnutí
  • Na deratizace dáme záruku 100%

Akutní deratizace sršňů uskutečňujeme vícekrát za sebou a to v určitých časových intervalech. Pokud bychom nedodrželi správný počet aplikací, sršni se objeví znovu. Po třetím zásahu deratizace sršní můžeme dát stoprocentní záruku na jejich úplnou likvidaci.

Deratizace sršňů - kde ji uskutečňujeme?

Deratizace sršní provádíme nejčastěji v rodinných domech, chatách a chalupách. Mohou se ale objevit i na půdách obytných domů. Zavolejte na provedení deratizace sršňů firmu KF TRANS s.r.o. a nepokoušejte se o likvidací sršňů sami!

Deratizace sršňů - co byste o sršních měli vědět

Sršeň obecná je velká 2 - 4 cm, je mnohem větší než vosa. Má hnědou, žlutou a černou barvu. Sršeň loví ostatní hmyz a saje nektar včetně včelího medu. Staví si hnízda z rozžvýkaného dřeva a kolonie sršní může dosahovat až 1000 jedinců. Bzučení sršňů je hluboké a hlasité. Sršeň má velká kusadla a žihadlo a dokáže vystříknout svůj jed až na vzdálenost 40 cm. V případě zasažení očí to může být velmi nebezpečné.

Deratizace sršňů - nechte to na odbornících

Deratizace sršní není radno podnikat na vlastní pěst. Jejich jed má na některé osoby neurotoxické účinky. Sršni jsou v přírodě užiteční, pro člověka však znamenají nebezpečí. Deratizace sršňů je bez přehánění záležitostí pro odborníky. Pokud se sršni cítí v ohrožení, např. v blízkosti hnízda, jsou velmi nebezpeční. Mohou bodnout opakovaně, bodnutí jsou velmi bolestivá a pro citlivé osoby nebezpečná. Deratizace sršňů ochrání od firmy KF TRANS s.r.o. vaše zdraví!

Sršni se zabydlují především ve střechách, mezi fasádou a zateplením a ve štítech budov, na půdě nebo v dutinách stromů. Sršni jsou v některých zemích chráněni ale u nás za deratizace sršní postih nehrozí. Deratizace sršňů v blízkosti lidského obydlí se považuje za ojedinělou likvidaci a nikoli za ohrožení druhu. Deratizace sršňů je složitější než deratizace vos protože sršni jsou aktivní i v noci.

Deratizace sršní - nechte si poradit od profesionálů

Deratizace sršňů je třeba provést brzy ráno či pozdě večer. Tou dobou je totiž téměř všechen hmyz v klidu uvnitř hnízda. V žádném případě do štěrbin nestříkejte postřik s tím, že pak mezeru zaplníte izolační pěnou. Sršni ji prokoušou a vylítnou ven. Deratizace sršňů rozhodně není možné uskutečňovat během dne nebo bez ochranných pomůcek a speciálních přípravků. Zkrátka deratizace sršní není pro laiky.

Naše firma KF TRANS s.r.o. kontroluje a čistí prostory po provedení deratizace sršňů. Navrhneme nejvhodnější způsob a kombinaci insekticidů a dodáme a nainstalujeme návnady a lapače sršňů. Uděláme vše s profesionalitou tak, aby deratizace sršní byla úspěšná.

Deratizace sršňů - nejčastěji kladené dotazy (FAQ)

Co dělat když mám doma sršně?

Ideálně si pozvat na pomoc odborníka, sami se do toho raději nepouštějte. Je také potřeba zjistit, jestli je hnízdo vůbec na vašem domě/zahradě, sršni létají v okruhu několik stovek metrů od hnízda.

Jak se zbavit sršní?

Nejbezpečnější možností je nechat likvidaci sršního hnízda na odborné firmě.

Jak najít sršní hnízdo?

Sršni létají v okruhu několika stovek metrů od hnízda, hnízdo tedy nemusí být v místě jejich výskytu. Pokud však je, nejčastěji se nachází v konstrukci střechy, na rámu okna, ale klidně i v zemi..

Kde hnízdí sršni?

Hnízdo si udělají v podstatě kdekoli, často ale spíše v teplejších místech – ideální je třeba zateplení domu.

Jak zlikvidovat sršně na zahradě?

Speciálními insekticidy, záleží však na konkrétním hnízdě. Nejvíce se používají spreje a prášek aplikovaný pod tlakem. Silně nedoporučujeme likvidovat sršně svépomocí a to jak alergikům, tak lidem bez alergie na bodnutí.

Jak zlikvidovat sršni hnízdo v zemi?

U hnízda v zemi je potřeba mimo aplikace insekticidu rovněž samotné hnízdo vykopat, může totiž být daleko od náletové díry a nikdy nemáme jistotu, že se insekticid dostal až k hnízdu.

Jak likvidovat sršně?

Sršni se likvidují za použití insekticidů jako jsou spreje nebo prášek. Prášek je však potřeba aplikovat pomocí speciálního vybavení pod tlakem do náletové díry. Nejlepší je likvidaci nechat na odborné firmě.

V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.