Naši partneři

Čelní sklo

Čelní skloFirma Autosklo JR se výměnou nebo opravou autoskel zabývá již vice jak 20 let. Odborný personál s mnohaletými zkušenostmi posoudí poškození vašeho čelního skla či jiného autoskla a rozhodne o postupu opravy. Někdy se dá čelní sklo scelit - když se jedná o malou prasklinu a někdy je zapotřebí kompletní výměna čelního skla.

 

Garážová vrata

Garážová vrataSpolečnost Urban BVP vám může nabídnout jak garážová vrata a vjezdové brány, tak i ploty, branky a pohony. Veškerá své produkty a tím pádem i garážová vrata vám dodají včetně následné montáže. Vše nejdříve zaměří, domluví s vámi a na základě toho poté dodají ty nejvhodnější vrata a ty vám do vaší garáže profesionálně nainstalují. Lze tuto firmu využít jak pro domácnost, tak i pro velké firemní podniky. Všechny produkty jim dodávají ověření dodavatelé, s kterými spolupracují několik let.

Vjezdové brány

Vjezdové brányBVP – Brány Vrata Ploty – potřebujete profíka v této oblasti? Tak právě společnost Urban BVP je to pravé pro vás. Firma je specialista na dodávání a instalaci plotů, vjezdových bran, garážových vrat a všeho, co k tomu patří. Kvalitu zajistí profesionální řemeslníci, kvalitní materiály a komplexnost prací – firma pozemek oplotí, dodá vrata i garážový vjezd. Dlouholetá praxe a zkušenosti společnosti Urban BVP zajišťuje skvělé místo na trhu v této oblasti. A proč doporučujeme tuhle firmu? Právě pro kvalitu práce, materiálů i produktů za velmi dobré ceny.

Schodolezy pro invalidy

Schodolezy pro invalidySchodolez pro invalidy má za cíl umožnit postižené osobě pohyb po schodech. Jde tak o zdravotnické zařízení či pomůcku, která je poháněná elektromotorem. Na elektrický schodolez můžete přidělat invalidní vozík nebo některé schodolezy mají již vlastní sedačku. Přístroj díky elektromotoru zdolá schody bez toho aniž byste museli použít vaší fyzickou sílu. Po doprovodné osobě se požaduje pouze přístroj zapnou nebo vypnout.

 

Restaurace Praha 6

Restaurace Praha 6Jestliže hledáte na internetu zrovna restaurace Praha 6, tak bychom vám doporučili Hostinec Na Slamníku. Jde o hospodu, která vám může nabídnout opravdu dobré pivo, které bude správně načepované, zahrádku, grilování, živou hudbu, vynikající prostor pro svatby či narozeninové oslavy a skvělý a příjemný personál. Co víc by si mohl člověk přát.

 

Schodolezy Allmedica

Schodolezy AllmedicaJednoduše řečeno, schodolez je stroj, který doprovodné osobě umožní pohyb s postiženým na schodech. Schodolez je vybaven elektrickým motorem a díky tomu s ním lze manipulovat bez vynaložení větších fyzických sil. Za zmínku také stojí samoobslužný schodolez Explorer , který vám umožní se pohybovat po schodech bez externí pomoci. Schodolezy lze rozdělit na schodolezy pásové a schodolezy kolečkové.