Garážová vrata

Garážová vrata, ploty a vjezdové brány od firmy Urban BVP doporučujeme

Společnost Urban BVP vám může nabídnout jak garážová vrata a vjezdové brány, tak i ploty, branky a pohony. Veškerá své produkty a tím pádem i garážová vrata vám dodají včetně následné montáže. Vše nejdříve zaměří, domluví s vámi a na základě toho poté dodají ty nejvhodnější vrata a ty vám do vaší garáže profesionálně nainstalují. Lze tuto firmu využít jak pro domácnost, tak i pro velké firemní podniky. Všechny produkty jim dodávají ověření dodavatelé, s kterými spolupracují několik let.

Garážová vrata - rozdělení

Firma Urban BVP vychází zákazníkům vstříc a zdarma pro každého vypracují nabídku přímo na míru tak, aby byly zohledněny jeho požadavky a zároveň i finanční možnosti.

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata se otevírají svisle, přičemž jednotlivé sekce plynule zajíždějí ve vodicích drahách pod strop garáže. Systém sekčních garážových vrat tvoří jednotlivé lamely, které jsou vyplněné polyuretanovou pěnou, zajišťující vysokou tepelnou a zvukovou izolaci. Váhu vrat vyvažují tažené nebo torzní pružiny. Vrata jsou vybavena pojistkou proti přetržení.

Garážová vrata dvoukřídlá

Gárážová vrata jsou stále klasikou, na kterou mnoho lidí nedá dopustit. Technicky nejjednoduší řešení a po finanční stránce se rovněž vyplatí nejvíce. Garážová vrata dvoukřídlá se obzvláště hodí ke starším garážím, které renovujete a kterým chcete dát novější a modernější vzhled. Jejich nevýhodou je, že před garáží potřebujete volný prostor.

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata vám svým konstrukčním řešením umožní maximální využití prostoru a to bez nutnosti větších stavebních úprav. Vyrábí se přímo na míru dle požadavků zákazníka a je možné je nainstalovat do již postavené garáže. Rolovací vrata jsou standardně vybavena elektropohonem s vnějším a vnitřním vypínačem. 

Výklopná garážová vrata

Garážová vrata výklopná mají svislé ovládání. Jedním pohybem vzhůru a dolů vrata otevřete a opět zavřete. Při jejich otevření celá plocha vrat zajede pod strop, čímž šetří místo ve vnějším prostoru garáže. Ve vnitř vrata zůstanou těsně pod stropem a nebudou vám tak zabírat místo ani uvnitř garáže. Vrata se otevírají lehce a provoz je bezhlučný.

Garážová vrata s dveřmi

Garážová vrata s dveřmi jsou praktickým řešením, které umožňuje, aby se při průchodu osob nemusela otvírat celá vrata. Garážová vrata s dveřmi se otevírají stejně jako výklopná garážová vrata či sekční garážová vrata. Aby nedošlo k vysunutí vrat, když jsou dveře otevřené, jsou opatřena speciálním snímačem, který zabrání otevření vrat.

Firma Urban BVP má vlastní personál

Urban BVP má na práci výhradně své zaměstnance. Nenajímá si žádné externí pomocné síly. Díky tomu může zaričit stálou kvalitu a neustále dbát na úroveň proškolení u svých zaměstnanců. Pokud tedy chcete namontovat garážová vrata, vjezdové brány, pohony pro brányplotyroletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory nebo parkovací systémy, tak vám doporučujeme firmu s více jak 20 letou praxi v oboru