Čelní sklo - oprava čelního skla

Firma Autosklo JR  se výměnou nebo opravou autoskel zabývá již vice jak 20 let. Odborný personál s mnohaletými zkušenostmi posoudí poškození vašeho čelního skla či jiného autoskla a rozhodne o postupu opravy. Někdy se dá čelní sklo scelit - když se jedná o malou prasklinu a někdy je zapotřebí kompletní výměna čelního skla. 

Čelní sklo - proč se obrátit na autosklo JR?

  • Oprava čelního skla může proběhnout kdekoliv budete chtít. Díky mobilnímu servisu můžeme přijet přímo za vámi a čelní sklo vyměnit třeba na parkovišti.
  • Výměna čelního skla proběhne na počkání, protože na skladě mají více než 8000 typů čelních skel.
  • Odborný posudek, zda je možné sklo scelit nebo je zapotřebí sklo vyměnit, je proveden zdarma.

Autoskla JR kontakt
603 104 402


Sarajevská 21
Praha 2 120 00

Čelní sklo - ceník

Jestli chcete znát cenu za jednotlivá čelní skla, tak firma Autoskla JR jako téměř jediná společnost v oboru má na svém webu přímo uveden ceník čelních skel. Ceny jsou zde uvedeny rovnou i s DPH, takže opravdu víte na čem jste. Konkurenční firmy často používají "cena od", ale ve skutečnosti vám následně naúčtují klidně i trojnásobek uvedené ceny. Čelní sklo je klíčovou součástí vozidla, a proto firma Autoskla JR nedoporučuje podceňovat prasklé čelní sklo či poškrábání. Rozbité čelní sklo může být opravdu nepříjemné a je lepší co nejdříve kontaktovat odborníky.

Čelní sklo - oprava lepením

Jak jsme již uváděli v úvodu, tak přední sklo lze opravit metodou lepením praskliny (scelení praskliny). Tato oprava vyjde logicky o dost levněji než nové čelní sklo. Cenové rozpětí je 800-1800 Kč podle míry poškození. Jenže ne vždy lze scelení praskliny provést, protože buď je poškození moc rozsáhlé nebo je závada na straně řidiče - v přímém výhledu na vozovku a tehdy ze zákona je zakázáno scelovat autosklo a je nutné provést výměnu čelního skla.

Čelní sklo - opravy všech typů vozidel

Na čelní skla jsou ve společnosti Autoskla JR odborníci a mají naskladněné tisíce autoskel. Přesněji řečeno mají jich více než 9000. Čelní sklo Škoda, čelní sklo Fabia, čelní sklo Octavia nebo čelní sklo Ford Mondeo. Všechny tyto čelní skla a mnoho dalších jsou na skladě a mohou být ihned použita na výměnu.

Čelní sklo - NONSTOP servis

Čelní sklo jistě chcete mít opravené co nejdříve a to ať se vám porouchá v jakoukoliv dobu. To je důvod proč má firma Autoskla JR k dispozici nonstop linku na čísle +420 603 111 072.

Čelní sklo - mobilní tým

Další výhodou, kterou vám firma nabízí, je mobilní tým, který za vámi může přijet a provést výměnu přímo u vás. Zároveň může zajistit likvidaci pojistných událostí.