Vjezdové brány od firmy Urban BVP vás jistě nezklamou

BVP – Brány Vrata Ploty – potřebujete profíka v této oblasti? Tak právě společnost Urban BVP je to pravé pro vás. Firma je specialista na dodávání a instalaci plotů, vjezdových bran, garážových vrat a všeho, co k tomu patří. Kvalitu zajistí profesionální řemeslníci, kvalitní materiály a komplexnost prací – firma pozemek oplotí, dodá vrata i garážový vjezd. Dlouholetá praxe a zkušenosti společnosti Urban BVP zajišťuje skvělé místo na trhu v této oblasti. A proč doporučujeme tuhle firmu? Právě pro kvalitu práce, materiálů i produktů za velmi dobré ceny. 


BRÁNY, VRATA, PLOTY
Telefon: +420 607 813 984
​E-mail: info@vrataeu.cz

Na své si přijdou jak velké společnosti s velkými zakázkami, tak i menší firmy nebo soukromníci se zakázkou pro svůj pozemek, vilu, zahradu či jen garáž. 

Společnost Urban BVP kvalitně instaluje, dodává s profesionálním přístupem garážová vrata, ploty, branky, vjezdové brány, pohony pro brány, markýzy, závory, parkovací systémy i sloupky, roletové mříže, předokenní rolety a další produkty. 

Vjezdové brány rozdělení

Nejen zabezpečení a funkčnost jsou důležité vlastnosti pro kvalitní vjezdové brány, ale třeba i komfort a estetika. K tomu všemu a třeba i finančním možnostem, prostředí nebo terénu, přihlíží firma Urban BVP, která Vám pomůže najít pro vás to nejlepší.

Vjezdové brány samonosné

Velkou výhodou vjezdové samonosné brany je, že není zapotřebí velkých stavebních úprav. Brána totiž stojí na vlastní konstrukci s otevíráním do strany kolem plotu. Brána tak nezabírá místo při otevření, jen je třeba ponechat volný prostor kolem plotu pro hladké otevření. Samonosné brány jsou vhodné pro kterýkoliv terén, a to hlavně díky tomu, že nemají žádná podpůrná kolečka nebo vodící profil. 

Vjezdové brány pojezdové

Pojezdové vjezdové brány jsou perfektním řešením pro široké vjezdy. Vyžadují ale rovný terén pro instalaci a kvalitní ukotvení kolejnice a vodícího profilu. Kolejnici je nezbytné řádně zabetonovat, aby se přídavná kolečka mohla posouvat přímo kolem plotu nebo zdi. Pojezdové brány se otevírají do strany, tedy je možnost parkování přímo za bránou. Další výhodou je široký výběr materiálu pro výplň brány a celkově dostupnější cena oproti samonosným branám. Nicméně tyto brány vyžadují pravidelnou údržbu a estetickému oku neujde, že hrana kolejnice v průjezdu je vždy viditelná. 

Vjezdové brány křídlové

Vjezdové brány křídlové nebo dvoukřídlé jsou nejvhodnější variantou pro místa, kde není velký prostor pro otevírání do strany podél zdi či plotu. Křídlové brány jsou nejčastějším řešením voleným klienty, a to nejen pro výhodnou cenu nebo šetření prostoru, ale i pro mnoho možností, které firma Urban BVP vyrobí na míru. Bránu lze vyrobit s otevíráním dovnitř nebo ven, s jedním nebo dvěma křídly, ruční nebo dálkové ovládání, různé velikosti dle požadavků klienta a další. Křídlové brány sice zasahují do prostoru a neumožňují tak parkovaní přímo za bránou, ale zato zaručují bezproblémový provoz a nevyžadují náročnou instalaci.

Firma Urban BVP má odborný a ochotný personál

Profesionalita firmy Urban BVP je především v kvalifikaci a proškolenosti vlastního personálu. Zaměstnanci jsou motivování k neustálému sebezlepšování. Produkty nabízené firmou (vjezdové brány, pohony pro brány, garážová vrata, ploty, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory a parkovací systémy...) jsou málo poruchové a kvalitní díky mnohaletým zkušenostem a praxi majitele a všech zaměstnanců. Firma Urban BVP dbá na péči o klienta a nezalekne se žádné zakázky, i když je náročná nebo složitá. Ochotný personál vždy poradí při výběru, diskutuje o možnostech, navrhuje možné varianty a řešení a snaží se maximálně vyhovět požadavkům. A to vše poskytuje firma za velmi dobré ceny. Pro vše výše uvedené vám právě firmu Urban BVP doporučujeme.