Restaurace Praha 6

Jestliže hledáte na internetu zrovna restaurace Praha 6, tak bychom vám doporučili Hostinec Na Slamníku. Jde o hospodu, která vám může nabídnout opravdu dobré pivo, které bude správně načepované, zahrádku, grilování, živou hudbu, vynikající prostor pro svatby či narozeninové oslavy a skvělý a příjemný personál. Co víc by si mohl člověk přát.

Restaurace v Praze s nejlepším čepovaným pivem

V hostincích bývá vždy veseleji a rušněji, pokud se správně čepuje dobré pivo a k tomu kuchař připraví dobré jídlo. V restauraci Praha 6 Na Slamníku se vám dostane jak dobrého piva, tak i dobrého pokrmu. Bez vynikající obsluhy, která v této hospodě bezesporu je, by však ani dobré pivo a jídlo nestačilo. V restauraci je i díky obsluze příjemné prostředí. Restaurace Praha 6 Dejvice nabízí celou řadu míst s kvalitním sezením. Hostinec Na Slamníku vás určitě nadchne vším výše uvedeným - pivo, jídlo a příjemný personál.

Restaurace Praha - oslavte narozeniny nebo svatbu!

Tato restaurace na svatby nebo narozeninové oslavy je přímo ideální. Pro různé firemní večírky a podobní akce, kde uvítáte uzavřenou společnost. Přesně pro tyto účely má restaurace Praha - hostinec Na Slamníku salonek. Rezervace je možná po telefonické domluvě. Navíc vám může být k dispozici i zahrádka, která nabízí velice příjemné posezené. Správná restaurace na svatby musí mít i krásný prostor pro venkovn posezení. Na zahrádce jsou stromy, které nejenže poskytují příjemný stín, ale dodávají místu příjemnou atmosféru. Zdaleka ne každá restaurace v Praze nabízí také gril a udírnu jako právě restaurace Na Slamníku. Návštěvníci si mohou pochutnat na vepřových, kuřecích nebo hovězích kulinářských specialitách, které připravují  skvělí kuchaři.

Restaurace v Praze s živou hudbou

Hostinec Na Slamníku je známý i slavným hudebním klubemŽivá hudba v restauraci je často vyhledávanou zábavou, protože vždy jde o příjemné zpestření večera. Kvalitní hudební vystoupení, které vytvoří výbornou atmosféru v restauraci jistě uvitá každý návštěvník. Proty, kteří pro změnu zase rádi kouknou v hospodě na sportovní přenos s přátely, je zde umístěna televize, kde se pouští sportovní přenosy.

Jedinečná zahradní restaurace v Praze – Hostinec Na Slamníku

Letní měsíce lákají k tomu, abyste hledali restaurace se zahrádkou. Některé restaurace v Praze tuto možnost nabízejí, ale žádná restaurace s terasou vám nenabídne takovou příjemnou zahrádku jako prívě tento hostinec Na Slamníku. Na zdejší zahrádce, která není na ulici, ale ve dvoře jsou i krásné stromy, které vám nejneže poskytnou stín, ale také vyladí dojem, který na vás zahrádka zanechá. Posezení je o to příjemnější, že si můžete pochutnat opravdu chutných specialitách, které připravují kuchaři na grilu nebo přímo v jejich vlastní udírně.

Dobroty z grilu si vychutnáte v hostinci Na Slamníku

Restaurace s grilováním je velmi oblíbená a také často vyhledávaná. Lidé zvláště v letních měsísích touží potom, se usadit na zahrádku dát si studené pivo, cítit dobré vůně z grillu a vybrat si z něho i nějaké čerstvé maso a zeleninu.  V zimních měsících je k dispozici posezení uvnitř, kde vám mohou být podány prozměnu i dobroty z udírny. Navíc, pokud máte rádi opravdu domácí a českou kuchyni, tak ochutnejte zdejší domáci buchty.