Ruční mytí auta

Jestliže hledáte spolehlivou automyčku na Praze 6 a v  okolí, tak vám můžeme vřele doporučit Automyčku Dejvice, která provádí ruční mytí aut. Tuto myčku aut, která provádí ruční mytí auta, naleznete v podzemních garážích hotelu International na Praze 6. Pokud využijete ruční mytí aut v automyčce Dejvice, tak budete mile překvapení, jakou peči vaše auto dostalo a to od interiéru až po exteriér.

Příprava auta na prodej je služba, o které se záměrně zmíníme jako první, a to proto, že o ní moc lidí vůbec neví. Při tom se jedná o službu, která se vám finančně vyplatí. Když si necháte profesionálně do detailu umýt auto, tak zvíšíte jeho cenu více než za tuto službu zaplatíte. 

Ruční mytí aut - programy

Zmíněná automyčka Dejvice má své služby rozdělené do 3 jednotlivých programů. Každý jednotlivý program vždy obsahuje vše z programu nižší úrovně a k tomu procedúry navíc. Tyto programy na čištění aut jsou odstupňovány jak nabídkou, tak i k tomu odpovídající cenou.

Ruční mytí aut program 1 - Standard

Jak název napovídá, tak v rámci tohoto progamu vaše auto dostane standartní péči, kterou byste měli svému vozu dopřát alespoň 2x do roka. Nicméně, je třeba zmínit, že ruční mytí auta je s porovnání s běžnou automyčkou nadstandart, a tak i tento standartní program je luxusní záležitostí pro klienty, kteří se rádi o svůj vůz dobře postarají a on jim to pak vrátí.

Konkrétně v rámci tohoto programu patří důkladné mytí exteriéru vozidla, dále očištění od všech nečistot, které na autě během používání ulpívají. Nejčastěji je to očištění od hmyzu, asfaltu a dalších nečistot.

Samozřejmostí je ruční osušení, umytí prahu a vnitřních hran dveří. V automyčce Dejvice také ošetří v rámci tohoto programu a tím pádem i těch ostatních, vám ošetří veškeré plasty a umyjí okna.

Nazávěr vám bude vyluxován interiér vozidla a provoněn vůz, což podtrhne celou dobře odvedenou práci.

Ruční mytí aut program 2 - Komplet

Jak jsme psali v úvodu, tak program Komplet rozšiřuje předešlou variantu. Přesně řečeno, jí rozšiřuje o důkladné ruční mytí karoserie, ošetření šamponem, voskem, rozleštění, umytí kol a pneumatik. V interiéru vozidla bude v tomto programu provedeno velmi často poptávané tepování koberců a omytí kůže. K závěrečnému provonění vozidla, bude ještě navíc ošetřen interiér včelím voskem.

Ruční mytí aut program 3 - Komplet NANO

Program Komplet NANO je nejlepší program na mytí aut, který vám může tato automyčka Praha 6 nabídnout. Nabízí vám vše co předchozí program, ale dojde zde na trojnásobné ruční umytí karoserie a hlavně na revoluční ošetření nano šamponem, který vašemu autuu dá jedinečné vlastnosti. Především proti vodě, která se nebude na autě držet, ale bude stékat z něho dolu. Po tomto trojnásobném mytí exteriéru auta provedou profesionálové z automyčky Dejvice tepování autosedaček, ruční mytí motoru a v rámci mytí auta budou použity přípravky s nanotechnologií. To pro vás znamená, že tekuté stěrače a ochrana laku vydrží cca 3 měsíce a bude dosahovat vyjímečných kvalit. 

Součástí tohoto programu je i čištění interiéru aut ozónem ZDARMA. Tato metoda je nejúčinější dezinfekcí, s kterou se můžete setkat.

Ruční mytí aut - stop virům

Čištění ozónem je metoda, která likviduje viry a bakterie. Můžete si ji v automyčce Dejvice výžadat i jako samostatnou službu.

Ruční mytí aut - kvalitní autokosmetika

Myčka aut nabízí autokosmetiku renomované značky MAF-RA s certifikací ISO 9001 a ISO 14001. Tyto přípravky jsou velmi kvalitní, šetrné k životnímu prostředí a myčka s nimi má famózní výsledky.

Ruční mytí aut Dejvice - vychází klientům vstříc

V automyčce Dejvice na popud zákazníků vám nabízí i možnost, že si vůz umyjete sami za použití profesionální techniky. Budou vám poskytnuty všechny prvotřídní přípravky a technika, kterou firma disponuje. Vše vám profesionálové vysvětli a připraví. Automyčka zaznamenala určitý typ klientů, kteří neradi svěřují svůj vůz do cizích rukou nebo prostě jen chtějí své auto opečovávat sami, protože jim to dělá radost. To je samozřejmě v pořádku a automyčka Dejvice toto přání respektuje a podporuje. Proto čištění aut lze zde domluvit svépomocí. V automyčce Dejvice s vámi rádi vše proberou a vyjdou vám vždy vstříc.