Karavany Praha

Pokud hledáte moderní a komfortní způsob cestování během dovolené, tak by pro vás mohlo být odpovědí cestování v karavanu. Společnost Karavany Praha dlouhodobě působí na trhu a nabízí prvotřídní služby. Jestliže máte zájem o pronájem obytného vozu, tak vám veškeré potřebné informace a nabídku šitou přímo vám na míru poskytne jejich půjčovna obytných aut. Rychlé vyřízení rezervací a objednávek je u nich samozřejmostí. Díky online rezervačnímu systému, který naleznete na jejich webové stránce u každého karavanu, si můžete snadno ověřit, kdy je jaký karavan volný.

Kontaktujte společnost Karavany Praha

Karavany Praha
774 071 108
info@karavany-praha.cz


Hájecká 1
273 51, Červený Újezd
Praha-západ, Česká Republika

Karavany Praha – trendy

Karavany a způsob cestování, který nabízí se v poslední době dostávají více a více do trendu. Lidí čím dál více mají zájem o dovolenou s obytnými karavany nebo využijí obytné vozy. Tyto vozy však nejsou levnou záježitostí a ne každý by si je mohl dovolit. Existuje všák řešení ve formě půjčovny karavanů, kde náklady nejsou tak velké a nemusíte řešit dopravu a ubytování.

Navíc velkou výhodou karavanu je, že máte až neomezenou svobodu. Cestovatelé si mohou naplánovat svou vlastní cestu dle libosti, ale na rozdíl od klasických pevně naplánovaných dovolených své plány mohou kdykoliv změnit, aniž by byli vázání rezervací v hotelu. Karavany Praha a jejich půjčovna karavanů vám poskytne vše co budete potřebovat.

Obytné vozy – profesionální přístup

Jak jsme již psali výše, tak díky firmám jako jsou Karavany Praha nemusíte být milionář, abyste mohli cestovat v obytném voze. Půjčovna karavanů, kterou vám doporučujeme, vychází vstříc i těm nejnáročnějším klientům a rádi vám zde zodpoví všechny vaše dotazy. Poradí s kempy pro karavany nebo s místy, která jsou uzpůsobena pro parkování karavanu.

Samotné půjčení karavanu, stejně jako následná cesta s nimi,  je zcela jednoduchá, rychlá a bezstarostná. Vozy jsou havirijně pojištěny a tak můžete zachovat pocit klidu a plně se věnovat rodinné dovolené.

Nejen v České republice, ale i v zahraničí existuje neustále se rozšiřující zázemí pro karavany a turisty. Pokud s takovými místy chcete poradit, tak i s tímto dotazem se na půjčovnu karavanů můžete obrátit a jistě vám předají cenné tipy.

Půjčovna karavanů – nabídka

Veškeré bližší podrobnosti ohledně aktuální a bezkonkurenční nabídky karavanů vám poskytne přímo půjčovna karavanů Praha. Podívejte se na jejich webové stránky do sekce nabídka nebo rezervace a ihned uvidíte veškeré podrobnosti o dostupnosti jednotlivých karavnů.

Obytné vozy – nabízené příslušenství:

Na webových stránkách firmy Karavany Praha najdete veškeré potřebné informace pro pronájem karavanů a pro pronájem obytných vozů

Karavany Praha vám bezplatně zapůjčí:

  • plynový gril
  • kempingový nábytek
  • ložní prádlo, vč. ručníků
  • kávovar Nespresso
  • nosič pro 4 kola

Karavany Praha vám za příplatek mohou půjčit:

  • horské kolo
  • paddleboard
  • skútr Vespa 50